Mają 22 dzieci, ale chcą ich mieć ponad setkę! Skąd mają pieniądze na utrzymanie? Będziecie w szoku!

Mają 22 dzieci

Kristina i Galip mają 22 dzieci i w dalszym ciągu marzą o powiększeniu swojej rodziny. Chcą posiadać ponad setkę potomstwa, a w realizacji tych pragnień pomagają im surogatki. Ilość pieniędzy, którą przeznaczają na utrzymanie rodziny to prawdziwy majątek!

Mają 22 dzieci i wciąż chcą powiększać swoją rodzinę

Kristina swoje pierwsze dziecko urodziła mając zaledwie 17 lat. Po czasie rozstała się z ojcem dziecka i rozpoczęła życie na nowo. 24-latka pochodząca z Moskwy poznała dużo starszego Turka – Galipa Ozturka, z którym postanowiła się związać. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w sposób naturalny, natomiast kolejne dzieci to efekt pomocy surogatek. Warto dodać, że para mieszka w Gruzji, gdzie od kilkunastu lat korzystanie z usług surogatek jest legalne. Od marca 2020 roku do stycznia 2021 roku, rodzina Christiny i Galipa powiększyła się o dziesięcioro pociech.

ZOBACZ TAKŻE: 5-LATKA URODZIŁA DZIECKO I TYM SAMYM STAŁA SIĘ NAJMŁODSZĄ MATKĄ W HISTORII!

Obecnie Kristina i Galip mają 22 dzieci, jednak w dalszym ciągu chcą powiększać swoją rodzinę. Warto również dodać, że mężczyzna ma również ośmioro dzieci z poprzedniego małżeństwa – najmłodsze ma 12 lat, a najstarsze 35.

Mimo wszystko para zapragnęła posiadać aż… 105 dzieci. Nie da się ukryć, że koszty związane z posiadaniem tak ogromnej rodziny są równie potężne. Jeśli chodzi o korzystanie z usług surogatki, w Gruzji to koszt około 8 tysięcy euro. Jak słusznie zauważył portal o2.pl, posiadanie 105 dzieci to koszt prawie 4 mln zł! A co z dziećmi, które przyszły już na świat? Utrzymanie 22 pociech kosztuje ich rodziców około 20 tys. zł tygodniowo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kristina Ozturk (@batumi_mama)

Jak Kristina i Galip radzą sobie z tak liczną rodziną? Okazuje się, że Turek świetnie radzi sobie w biznesie, dzięki któremu jego majątek można liczyć w milionach. Kristina z kolei aktywnie działa w social mediach, dzieląc się swoim życiem z internautami. Dzięki tak licznemu gronu obserwujących, w ich kieszeń wpadają kolejne pieniądze.

 

źródło: instagram.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.