Michael Jackson jednak żyje?! Ta przerażająca historia wywoła u was dreszcze!

Michael Jackson teorie

Michael Jackson to niekwestionowana ikona muzyki pop. Artysta zmarł w 2009 roku i mimo, że minęła już ponad dekada, wielu fanów teorii spiskowych wierzą, że śmierć Michaela została upozorowana. W sieci krąży mnóstwo historii na ten temat, ale jedna z nich jest wyjątkowo niepokojąca.

Michael Jackson upozorował swoją śmierć?

25 czerwca 2009 roku z powodu zatrzymania akcji serca zmarł jeden z najwybitniejszych artystów sceny muzycznej w historii. Śmierć Michaela Jacksona poruszyła całym światem, a fani króla popu do dziś nie mogą pogodzić się z jego stratą. Niektórzy z nich twierdzą, a nawet są przekonani, że Michael upozorował swoją śmierć. Co więcej, artystę rzekomo widziano w wielu miejscach na świecie, m.in. w Szwajcarii, Hiszpanii, Danii czy Wielkiej Brytanii. Temat śmierci, a raczej jej upozorowania to nie lada gratka dla fanów teorii spiskowych. Ich aktywność niewątpliwie zwiększył poniższy post:

Tweet sprawił, że teorie dotyczące Jacksona przybrały na sile. Nie powstrzymał ich nawet fakt, że powyższy post opublikowano z fałszywego konta.

ZOBACZ TAKŻE: WIZJONERKA TWIERDZI, ŻE BYŁA W PIEKLE! SPOTKAŁA TAM MICHAELA JACKSONA I… ZNANEGO POLAKA! POZNAJCIE JEJ NIEWIARYGODNĄ HISTORIĘ

Przerażająca teoria na temat śmierci Michaela Jacksona

Historii o żyjącym artyście jest naprawdę wiele. Niektórzy twierdzą, że Michael był na swoim własnym pogrzebie cały i zdrowy, ale w przebraniu kobiety. Świadkowie uważają również, że podczas pobytu artysty w szpitalu nie działały kamery i to właśnie w tym momencie król popu miał opuścić placówkę. To jednak wciąż nie koniec…

Wiele miesięcy temu córka Michaela – Paris, udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, które wywołało ogromne poruszenie. Dziewczyna pokazała zdjęcie z auta, w którym na tylnych siedzeniach znajdują się ubrania i inne rzeczy. Baczne oko internautów dostrzegło w nich jednak… twarz Michaela Jacksona! Ich zdaniem jest to potwierdzenie wszystkich teorii dotyczących upozorowania śmierci artysty. Zdjęcie, o którym mowa możecie zobaczyć poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 𝚙𝚔 (@parisjackson)


Co o tym myślicie?

źródło: twitter.com, rmfmaxxx.pl, eska.pl, instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.