Wizjonerka twierdzi, że była w piekle. Nie uwierzycie, kogo tam spotkała – to Polak!

twierdzi że była w piekle

Angelica Elizabeth Zambrano Mora, wizjonerka z Ekwadoru twierdzi, że była w piekle. Rzekomo zabrał ją tam Jezus Chrystus, aby przekazała światu co ich czeka, kiedy będą złymi ludźmi. Dokładnie opisała życie pośmiertne, a ponadto wyznała, kogo spotkała w piekle.

Angelica Elizabeth Zambrano Mora była w piekle

Przerażająca historia wizjonerki z Ekwadoru obiegła cały świat. Angelica Elizabeth Zambrano Mora twierdzi, że Jezus wielokrotnie się jej objawiał, a pewnego razu zstąpił, aby pokazać jej życie po śmierci. Kobieta twierdzi, że była w piekle, a wszystko co widziała postanowiła spisać w książce. Z jej opowieści wynika, że piekło jest przerażającym miejscem, w którym temperatura jest tak wysoka, że trudno ją znieść. Z jej opowieści dowiadujemy się również, że panuje tam wszechobecny strach, a ponadto słychać przerażające dźwięki, jakby szepty i śmiech.

To miejsce przepełnione smutkiem, gdzie temperatura jest nie do wytrzymania. Jest gorąco i parno. Można odnieść wrażenie, że to taki wielki piec, w którym ludzie błagają Boga o pomoc i litość. Ale Bóg jest nieustępliwy. Nie jest łatwo tam trafić, ale gdy się na nie zasłuży, nie ma już odwrotu – pisze w książce Angelica Elizabeth Zambrano Mora.

Wizjonerka twierdzi również, że w piekle pada deszcz, jednak nie koi on panującego tam ukropu, a jedynie go potęguje. Co więcej zauważyła tam tunel, który muszą pokonać grzesznicy kierowani do piekła. Mieli oni na sobie kajdany, które utrudniały im chodzenie, a całość opisała jako istny horror.

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA TWIERDZI, ŻE ODBYŁA PODRÓŻ W CZASIE – BYŁA W 6000 ROKU I MA NA TO DOWODY! [WIDEO]

Wizjonerka zobaczyła w piekle Polaka

Uwagę całego świata zwróciła również opowieść, w której Angelica wspomina osoby spotkane w piekle. Co więcej, są to niezwykle znane i wybitne postacie. Konkretnie mowa tu Michaelu Jacksonie i… Janie Pawle II.

Wszyscy zapewniali, że na pewno poszedł do nieba. Wszystkie gazety pisały o tym, że Jan Paweł II odszedł i na pewno teraz jest w niebie i raduje się razem z Panem. Ja wierzyłam w to wszystko, ale to, co zobaczyłam, zburzyło moją wizję. W piekle widziałam Jana Pawła II. Jezus Chrystus powiedział do mnie:

„Patrz, córko, ten człowiek, którego tam widzisz, jest papieżem Janem Pawłem II. Jest w tym miejscu, ponieważ nie żałował za to, jaki był”

Nie mogłam w to uwierzyć i zapytałam, dlaczego taka osoba znajduje się w piekle. On odparł:

„Nikt, kto jest chciwy i kłamie nie siądzie obok mnie. Mówił wiele rzeczy, ale nigdy nie mówił prawdy. Dużo się modlił, ale nie mówił prawdy” – czytamy w książce.

źródło: popularne.pl, topniusy.eu

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.