Udusił kobietę penisem. Wiadomo co grozi mężczyźnie z Wałbrzycha

udusił kobietę penisem

Udusił kobietę penisem – już wiadomo, co grozi mężczyźnie z Wałbrzycha, który dopuścił się przerażającej zbrodni. O sprawie mówiło się jeszcze w minionym roku, gdyż całe zajście miało miejsce w październiku 2020. Dopiero teraz jednak wiadomo więcej o konkretnej karze, jaka prawdopodobnie czeka 60-latka. Jak wiadomo, mężczyzna usłyszał zarzut pozbawienia życia oraz zgwałcenia. Wszystko podczas seksu oralnego.

Udusił kobietę penisem. Wiadomo już, co grozi mężczyźnie z Wałbrzycha. „Zero litości”

Powraca głośna sprawa z października zeszłego roku. Mowa o zajściu, które miało miejsce w Wałbrzychu. To właśnie tam 60-latek udusił swoją partnerkę penisem. Znane są dokładne okoliczności fatalnego w skutkach zdarzenia.

Jak przypomina portal Radia Zet, Andrzej U. wrócił do domu w godzinach porannych po zakupach. Mimo, iż jego partnerka spała, ten postanowił odbyć z nią stosunek oralny. Warto jednak zaznaczyć, że kobieta nie kontaktowała. Według doniesień Radia Zet, miała aż 5,1 promila alkoholu we krwi. Później było tylko gorzej. Kobieta nie dawała znaku życia, jednak mężczyzna nie wezwał pogotowia od razu, a znacznie później. Wtedy nie było już żadnych szans na ratunek. Z uwagi na okoliczności, całość budzi skrajne emocje. Teraz wiadomo, co grozi 60-latkowi.

ZOBACZ TAKŻE: UDERZYŁ KOBIETĘ W MARKECIE W LESZNIE! SKANDALICZNE ZAJŚCIE W JEDNYM ZE SKLEPÓW, TUŻ PRZY KASACH. PRAWDOPODOBNIE POSZŁO O ZWRÓCENIE UWAGĘ Z POWODU BRAKU MASECZKI. NIKT NIE ZAREAGOWAŁ – ANI ŚWIADKOWIE, ANI PRACOWNICY [WIDEO]

Akt oskarżenia trafił do sądu w lutym tego roku. Najwyższa z możliwych kar wchodzi w grę

Radio Zet, powołując się na doniesienia Gazety Wyborczej informuje, że wszystkim zajęła się Prokuratura Okręgowa w Świdnicy. W lutym 2021 do sądu trafił natomiast akt oskarżenia.

W Gazecie Wyborczej można przeczytać następujące słowa rzecznika Prokuratury ze Świdnicy, Tomasza Orepuka:

Zarzuciliśmy Andrzejowi U., że działając w zamiarze ewentualnym pozbawienia życia Renaty G. w trakcie oralnego stosunku seksualnego, do którego doprowadził, wykorzystując bezradność wynikającą z jej upojenia alkoholowego. Przygniatając jej głowę własnym ciężarem ciała dokonał jej uduszenia poprzez zadławienie.

60-latek może trafić do więzienia nawet na dożywocie.

źródło: Radio ZET

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.