Mężczyzna z najdłuższym językiem na świecie. Pobił rekord, pokazał co nim robi [WIDEO]

mężczyzna z najdłuższym językiem

Mężczyzna z najdłuższym językiem na świecie zadziwia! Na specjalnym wideo pokazał, co potrafi z nim robić. Pochodzący z Indii Praveen pobił ostatni rekord o 0,7 centymetra. Aktualnie jego język mierzy – bagatela – 10,8 centymetra. 20-latek już teraz zapisał się w historii. Niewykluczone jednak, że rekord znów zostanie pobity za jakiś czas. Jednakże, jak na razie to właśnie Praveen może dumnie dzierżyć tenże tytuł. W dalszej części tekstu znajdziecie wspomniane wcześniej nagranie.

Mężczyzna z najdłuższym językiem na świecie. Pobił rekord i pokazał, co potrafi zrobić ze swoim wyjątkowym atutem

Ile ma najdłuższy język na świecie? Jak się okazało, rekord jakiś czas temu zaktualizowano. Wynik pobito o 0,7 centymetra a nowy lider to pochodzący z Indii Praveen. Jego język mierzy aż 10,8 cm. Co ciekawe, Praveen ma zaledwie 20 lat i właśnie w takim wieku stał się niebywale popularny. O jego nadzwyczajnym języku rozpisują się już światowe media. Kilka razy odwiedziła go także telewizja. W marcu były u niego kamery India Book of Records. Przy okazji został on także wpisane do indyjskiej księgi rekordów.

mężczyzna

Pochodzący z Tamil Nadu 20-latek potrafi wykorzystać długi język do wykonywania bardzo ciekawych sztuczek. Podczas gdy inny ludzie mogą tylko pomarzyć o dotknięciu językiem własnego nosa, Praveen sięga nim o wiele dalej. Mówi się, że niewiele brakuje, aby dotknął nim nawet oka. Poniżej można zobaczyć rekordzistę w akcji – nagranie pochodzi z portalu YouTube, a konkretniej z kanału India Book of Records.

ZOBACZ TAKŻE: NAJBARDZIEJ WYKOLCZYKOWANA KOBIETA NA ŚWIECIE – W SIECI POJAWIŁY SIĘ NOWE ZDJĘCIA. WIADOMO JAK WYGLĄDAŁA W DNIU ŚLUBU! [FOTO]

Czy 20-latek z Indii zostanie wpisany do księgi rekordów Guinnessa? Tamtejszy rekordzista legitymuje się gorszym rezultatem

Co ciekawe, w księdze rekordów Guinnessa w kategorii najdłuższy język na świecie – jak podaje portal Ladbible.com – figuruje inny mężczyzna. Od 2012 roku rekord tam dzierży Nick Stoeberl z Kalifornii. Oficjalna długość jego języka to 10,1 cm. Wcześniejszy rekordzista miał natomiast język o długości 9,8 cm.

Czy pochodzący z Indii 20-latek znajdzie się w końcu w najważniejszej księdze rekordów świata? Pozostaje mu tego życzyć!

najdłuższy język na świecie

źródło: ladbible.com, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.