„Magia nagości w hotelu” – nowa wersja kontrowersyjnego show! Na czym polega?

Magia nagości

„Magia nagości” powraca w nowej wersji! Twórcy zatroszczyli się o bohaterów, którzy być może dokonają nietrafionego wyboru. Chcąc umożliwić randkowanie z większą ilością osób, postanowiono stworzyć „Magię nagości w hotelu”. Nowa wersja zakłada umieszczenie wszystkich bohaterów odcinka w jednym miejscu. 

Charakterystyka programu

„Magia nagości” to kontrowersyjny program randkowy, który niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością. Zgłaszają się do niego osoby chcące poznać miłość swojego życia jak i przeżyć przygodę z nowo poznaną osobą. Sęk w tym, że główny bohater lub bohaterka wybiera kandydatkę lub kandydata na randkę na podstawie… nagiego ciała. Chętni na spotkanie znajdują się w specjalnych kabinach. W każdym kolejnym etapie odsłaniane są inne części ich ciała, łącznie z genitaliami. Uczestnicy są oceniani jedynie poprzez wygląd. Po wyborze partnera, para udaje się na prawdziwe spotkanie, jednak tym razem w ubraniach.

ZOBACZ TAKŻE: ZNAMY PROWADZĄCĄ POLSKIEJ WERSJI PROGRAMU „MAGIA NAGOŚCI”! KIEDY PREMIERA?

„Magia nagości w hotelu”

Twórcy programu zauważyli, że coraz częściej zdarza się, iż uczestnik żałuje swojego wyboru, a jednocześnie ma przeczucie, że osoba z innej kabiny byłaby dla niego odpowiednia. W związku z tym postanowiono stworzyć nową, rozszerzoną wersję show o nazwie „Magia nagości w hotelu”. Zamysłem nowej wersji jest umieszczenie wszystkich bohaterów odcinka w jednym miejscu, aby umożliwić randkowanie z wieloma osobami.

Producenci zauważyli, że uczestnicy często żałują tego, że musieli kogoś odrzucić i nie są ostatecznie zadowoleni z finału. Ale w większości przypadków jest tak, że te osoby nie mają już szansy poznać odrzuconych z programu uczestników. Ideą nowego show byłoby to, że w hotelu, po wstępnej selekcji, uczestnicy mogliby pozostać w jednej lokacji i cieszyć się nie jedną, a kilkoma randkami – dowiadujemy się od informatora „The Sun”.

Myślicie, że nowa wersja programu to dobry pomysł?

źródło: teleshow.wp.pl, The Sun

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.