Messing jeszcze nigdy się nie pomylił – telepata przepowiedział przyszłość na 2021 rok!

Wolf Messing

Wolf Messing to wyjątkowa postać o niesamowitych zdolnościach telepatycznych i jasnowidzenia. Skuteczność wizjonera jest nieprawdopodobnie wysoka, a jego dar docenił sam Albert Einstein oraz Zygmunt Freud. Co przepowiedział na 2021 rok? Poznajcie szczegóły!

Kim był Wolf Messing

Wolf Grigoriewicz Messing to znany na całym świecie polski i radziecki jasnowidz oraz telepata. Warto przyjrzeć się jego historii nieco bliżej, ponieważ jest naprawdę wyjątkowa. Jako dziecko wyróżniał się ogromną wiedzą. Mając 6 lat poszedł do szkoły, a po 3 latach zaproponowano mu, aby został rabinem. Wolf jednak nie był tym zainteresowany i jako 11-letni chłopiec opuścił dom rodzinny. Wybrał się do Berlina, gdzie stracił przytomność z niedożywienia. Osoby, które go znalazły myślały, że nie żyje, dlatego chłopiec trafił do kostnicy. Dopiero tam zorientowano się, że 11-latek żyje. Wówczas Wolf ocknął się i powiedział, aby nie wzywać policji, ponieważ nie chce trafić do schroniska. Lekarz, który planował to zrobić był zdumiony, że chłopiec wyczytał to z jego myśli. To właśnie wtedy odkrył swój niesamowity dar, który postanowił wykorzystać. Jego wyjątkowymi umiejętnościami zainteresował się nawet sam Albert Einstein, który spotkał się z nim w obecności Zygmunta Freuda.

ZOBACZ TAKŻE: JACKOWSKI MIAŁ STRASZNĄ WIZJĘ O POLSCE – „UMRZE DUŻO STARSZYCH LUDZI”

Wolf Messing przewidział przyszłość na 2021 rok

Telepata w swoich wizjach nie wspomniał bezpośrednio o pandemii koronawirusa, jednak zaznaczył, że na świecie pojawią się klęski żywiołowe oraz katastrofy, wynikające z działalności człowieka. Ponadto mówił o wielkim kryzysie, który poskutkuje nowymi mechanizmami wspierającymi gospodarkę. W 2021 roku pojawią się przełomowe momenty w świecie polityki i gospodarki. Messing w swoich wizjach widział także długotrwałe zmiany dla ludzkości i co ciekawe, wspomniał o nowym przywódcy duchowym, którego celem będzie zaprowadzenie ładu i spokoju. Promyczkiem nadziei 2021 roku jest jego koniec. To właśnie wtedy sytuacja ma się ustabilizować, a gospodarka podniesie się z kolan.

Myślicie, że przepowiednie Messinga się spełnią?

 

źródło: topniusy.eu

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.