Gigantyczna jaszczurka wdarła się do sklepu – klienci przerażeni! [WIDEO]

Gigantyczna jaszczurka

Przerażające nagranie pochodzi z Nakhon Pathom w Tajlandii. Blisko 3-metrowa, gigantyczna jaszczurka weszła do sklepu, spokojnie przemierzając uliczki między regałami. Po czasie zaczęła wspinać się na półki, zrzucając produkty. Przerażani klienci nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na szczęście sytuację opanowali funkcjonariusze policji, którzy przybyli na miejsce w asyście pracowników ochrony zwierząt. Zobaczcie nagranie ze sklepu!

Gigantyczna jaszczurka w sklepie

Takiego widoku podczas zakupów nie życzymy nikomu. Zarówno klienci jak i obsługa jednego ze sklepów w Tajlandii nie mogli uwierzyć własnym oczom. Do środka wdarła się prawie 3-metrowa jaszczurka, która wdzierała się na półki, zrzucając i niszcząc asortyment.

Chciałam kupić coś do picia, ale zwierzę było zbyt blisko przejścia z napojami – relacjonuje jedna klientek sklepu.

Po czasie zwierzę postanowiło spocząć na najwyższym regale. Przerażona pracownica sklepu powiadomiła policję, która przybyła na miejsce w towarzystwie pracowników ochrony zwierząt. Na szczęście udało im się złapać jaszczurkę, a następnie wypuścili ją na wolność.

ZOBACZ TAKŻE: NAGRANIE PRZERAŻAJĄCEGO ZWIERZA PODBIJA SIEĆ! TEN FILMIK WPRAWIA W OSŁUPIENIE!

Jak się okazało, była to jaszczurka rodzaju Varanus, z rodziny waranów. Co ciekawe, jest to jedna z największych jaszczurek żyjących na Ziemi. Żywią się owadami, ptakami, żabami, jajami i innymi małym zwierzętami. Jej najbliższym znanym krewnym jest popularny waran z Komodo.

Dlaczego gigantyczna jaszczurka pojawiła się w sklepie? Prawdopodobnie z powodu panującej w tamtym regionie suszy. Być może zwierzę nie mogło znaleźć pożywienia i w poszukiwaniach dotarło aż do miasta.

Nagranie z tego zdarzenia możecie obejrzycie poniżej:

źródło: polsatnews.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.