Jackowski miał straszną wizję o Polsce – „Umrze dużo starszych ludzi”

jackowski miał straszną wizję

Jackowski miał straszną wizję o Polsce. Jego słowa tym razem naprawdę przyprawiają o dreszcze. Mówił o śmierci wielu starszych ludzi w naszym kraju. Co jednak być może najgorsze – ma to być zupełnie niezwiązane z koronawirusem. Co czeka nas w najbliższym czasie? Czy w naszym kraju naprawdę wydarzy się coś złego? Popularny jasnowidz odniósł się do jeszcze jednej, bardzo istotnej kwestii. Ona także dotyczy naszego kraju, a konkretniej rzecz ujmując – partii rządzącej.

Jackowski miał straszną wizję o Polsce – „Umrze dużo starszych ludzi”. Nie chodzi o koronawirusa…

Kolejna potworna wizja Krzysztofa Jackowskiego stała się faktem. Tym razem naprawdę przyprawia ona o dreszcze i nieco różni się od poprzednich, które jasnowidz z Człuchowa przedstawia na swoim kanale w portalu YouTube. Jackowski teraz o wszystkim opowiadał w programie „Wideoprezentacje”, a nie jak zwykle w swoich transmisjach na żywo.

Jasnowidz był gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka. Portal Radia ZET podaje, jakoby Jackowski podczas transmisji nagle usłyszał głos dzwoneczka, którego jednak nie był w stanie zlokalizować. Chwilę później podzielił się swoimi wizjami. Według jednej z nich, niebawem w naszym kraju życie straci dużo starszych osób. Zaznacza się tutaj jednak, że nie będzie to miało żadnego związku z panującą epidemią i koronawirusem. Jackowski miał powiedzieć dokładnie następującą kwestię:

W jakimś szpitalu w Polsce, w dużym mieście będzie afera, bo w krótkim czasie umrze dużo starszych ludzi. Ale to chyba nie na zarazę. Będzie o tym głośno.

ZOBACZ TAKŻE: DRAMATYCZNE ODKRYCIE NA PLAŻY W AFRYCE. DO TEJ PORY NIE WIADOMO, CO TAK NAPRAWDĘ SIĘ TAM STAŁO… [FOTO]

To nie koniec. Jackowski poruszył jeszcze jeden niezwykle istotny temat. Dotyczy partii rządzącej i jej przyszłości w naszym kraju

Poza przerażającą przepowiednią o śmierci wielu starszych osób, Krzysztof Jackowski odniósł się również do polityki. Według niego, pewna ważna postać z polskiej sceny politycznej, niebawem niespodziewanie poda się do dymisji. Ma być to ktoś z partii rządzącej. Radio ZET przytacza słowa jasnowidza, które cytujemy poniżej:

Bardzo ważna osoba polityczna w Polsce nagle podaje się do dymisji. Przyczyn nie będzie. Ktoś z bardzo wysokiego świecznika. […] To będzie jego decyzja. Rząd zacznie kruszeć. To odejście tego polityka ze świecznika spowoduje, ze inne osoby z koalicji zaczną myśleć o sobie. […] PiS nie dotrwa do następnych wyborów. PiS się unicestwi – może nie jako partia, ale jako koalicja i będzie to manewr zamierzony. I tak to zostawiam.

źródło: YouTube, Radio ZET

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.