Anthony Loffredo chce być kosmitą! Nie ma uszu ani nosa, a to dopiero początek jego szokującej metamorfozy!

Anthony Loffredo

Anthony Loffredo nie przestaje zaskakiwać, a jego metamorfoza jest wprost szokująca. Francuz, który za wszelką cenę chce wyglądać, jak ktoś z zaświatów nie tylko obciął sobie uszy i nos, ale również rozciął język i całe ciało pokrył tatuażami. Jak zapowiada, to dopiero początek jego projektu, choć ciężko sobie wyobrazić, co jeszcze mógłby zmienić!

Patrząc na zdjęcia ekstremalnej metamorfozy Anthony’ego Loffredo trudno zrozumieć, co nim kierowało, kiedy zdecydował się na tak drastyczną metamorfozę swojego ciała. Od 6 lat konsekwentnie zmienia swoje ciało, aby jak najbardziej upodobnić się do kosmitów. Patrząc na jego zdjęcia w mediach społecznościowych, Anthony Loffredo nie przypomina już normalnego człowieka. Jak się okazuje, jego przemiana trwa już sześć lat, a to dopiero jej początek!

Zobacz również: Do czego zdolni są aktorzy? Zobacz największe metamorfozy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BŁλ₡ƙ λŁłE₦ PƦØJE₡₸ EVØŁU₸łØ₦🚷 (@the_black_alien_project)

Anthony Loffredo nie ma uszu ani nosa!

Anthony jest znany w mediach społecznościowych pod nazwą „The black alien project”. Jak twierdzi, jego projekt ukończony jest na razie w 23 procentach. Jego profil na samym Instagramie obserwuje ponad 300 tysięcy internautów. To właśnie tam znajdziemy mnóstwo zdjęć człowieka-kosmity, na których prezentuje efekty swojej przerażającej metamorfozy.

Loffredo nie tylko wytatuował sobie gałki oczne oraz całe ciało, ale pozbył się również końcówki nosa, rozciął język i usunął uszy. Skórę głowy pokrył czarnym tuszem i wszczepił pod nią dosyć wyraźne wybrzuszenia. Na jednym z ostatnich zdjęć „Black Alien” zapozował z mamą i w opisie do zdjęcia jasno dał do zrozumienia, że nie ocenia ona jego wyglądu i cały czas wspiera go w jego kolejnych metamorfozach ciała:

Mama mówi, że to nieprawda-nie ma koszmarów, kiedy na mnie patrzy. Udaje mi się wywołać uśmiech na jej twarzy, a dla mnie to jedno z największych zwycięstw. Matka nigdy nie ocenia swojego syna […].

Jak się również okazuje, Anthony Loffredo najtrudniejsze zabiegi wykonywał w Barcelonie, ponieważ we Francji, skąd pochodzi, są one nielegalne. Nie wiadomo ile kosztowała przemiana Loffredo w „kosmitę”. Niemniej jednak trzeba przyznać, że większość osób za żadne pieniądze by się na to nie zdecydowała. Zastanawiające jest również to, jak Anthony wyobraża sobie efekt końcoowy swojej przemiany.

Nie mamy wątpliwości, że za każdym razem będzie pokazywał swoje kolejne zmiany wyglądu na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Źródło: Instagram, O2.pl