Matka wrzuciła dziecko do zagrody z niedźwiedziem w ZOO! To zrobiło zwierzę…

matka wrzuciła dziecko

Matka wrzuciła dziecko do zagrody z niedźwiedziem w ZOO! Do szokujących scen doszło w Uzbekistanie, a konkretniej w ogrodzie zoologicznym w stolicy tego kraju – Taszkiencie. Jak donosi portal Radia Zet, młoda kobieta wrzuciła swoją córkę do zagrody, w której znajdował się niedźwiedź. Wszystko na oczach zwiedzających oraz pracowników ZOO. Jak zachowało się zwierzę?

Matka wrzuciła dziecko do zagrody z niedźwiedziem w ZOO! Tak zachowało się zwierzę…

Nieprawdopodobne wieści docierają z Uzbekistanu. W jednym z tamtejszych ogrodów zoologicznych omal nie doszło do wielkiego dramatu. Wszystko za sprawą młodej matki, która swoje dziecko postanowiła wrzucić do zagrody, w której znajdował się niedźwiedź.

O całej sprawie pisze między innymi portal Radia ZET. Mrożące krew w żyłach wydarzenia rozgrywały się w stolicy Uzbekistanu – Taszkiencie. Około południa, dokładnie 28 stycznia, młoda matka odwiedziła miejscowe ZOO wraz ze swoją trzyletnią córeczką. W pewnym momencie – nie wiedzieć czemu – wrzuciła córeczkę do wybiegu, w którym znajdował się kaukaski niedźwiedź brunatny. Co ciekawe, kobietę próbowali powstrzymać zarówno inni turyści, jak i pracownicy ZOO. Niestety, bezskutecznie. Kobiecie udało się przerzucić trzylatkę przez metalowy płot, a dziecko spadło z wysokości 5 metrów na wybieg.

ZOBACZ TAKŻE: ROSYJSKA RADIOSTACJA NADAJE NIEPOKOJĄCE KOMUNIKATY. CZY TAJEMNICZE „RADIO-DUCH” CHCE NAM COŚ PRZEKAZAĆ?

Zachowanie niedźwiedzia zaskoczyło turystów. Co takiego wydarzyło się na wybiegu?

Upadek z 5 metrów dla dziecka na szczęście okazał się niegroźny – dziewczynce nic poważnego się nie stało. Na wybiegu był jednak niebezpieczny niedźwiedź. Jak zachowało się zwierzę? W portalu Radia ZET czytamy, że niedźwiedź o imieniu Zuzu podszedł do 3-latki, powąchał ją i odszedł. Duża w tym także zasługa pracowników ZOO, którzy skutecznie odwrócili uwagę zwierzęcia

Summa summarum, dziecko trafiło do szpitala. Media donoszą, że ogród zoologiczny opłaci ewentualne koszty leczenia trzylatki. Problemy czekają jednak matkę dziewczynki. Zagraniczny portal runews24.ru pisze, że kobietę oskarżono o usiłowanie zabójstwa. Grozi jej za to nawet do 15 lat więzienia. Nie wiadomo, dlaczego zdecydowała się zrobić to własnemu dziecku.

źródło: Instagram, Radio ZET

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.