Człowiek „kosmita” zdecydował się na kolejną modyfikację ciała – porażający efekt! Nagranie tylko dla odważnych!

Anthony Loffredo

Człowiek „kosmita”, czyli Anthony Loffredo nie przestaje szokować swoimi kolejnymi metamorfozami. Jak sam zapewnia, jego projekt przeobrażenia się w kosmitę wykonany jest dopiero w 34%. Mężczyzna regularnie publikuje w sieci zdjęcia i filmy prezentujące efekty kolejnych zabiegów i operacji. Tym razem zdecydował się na diametralną przemianę i amputował sobie część palców.

Kim jest człowiek „kosmita”?

Anthony Loffredo znany jest w sieci pod pseudonimem „The black alien project”. Mężczyzna regularnie poddaje się zabiegom i operacjom, dzięki którym jego wygląd staje się coraz bardziej odrealniony. Jak dowiadujemy się z jego profilu, Anthony ma ściśle określony plan dotyczący swojej transformacji, a o wszystkich zmianach informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zainteresowanie jego osobą stale rośnie, a ilość obserwatorów stale się powiększa. Na ten moment jego przemianę śledzi blisko 700 tys. osób.

ZOBACZ TAKŻE: DZIECKO URODZIŁO SIĘ Z 12-CENTYMETROWYM OGONEM ZAKOŃCZONYM KULĄ! [ZDJĘCIA]

Amputacja palców

Człowiek „kosmita” oprócz licznych tatuaży, również na gałkach ocznych i implantów wszczepionych pod skórę, zdecydował się na amputacje uszu oraz nosa. Ponadto rozciął także swoje usta, a zęby spiłował w szpic. Skrupulatnie pracuje również nad swoją sylwetką, którą udoskonala regularnymi treningami. Jak sam twierdzi, jego metamorfoza, a w zasadzie projekt stania się kosmitą, wykonany jest dopiero w 34%.

Anthony w najnowszych postach opublikowanych na Instagramie pochwalił się kolejną przemianą. Tym razem postanowił amputować mały i serdeczny palec u dłoni. Efekty możecie zobaczyć poniżej:

Kolejna przemiana Anthonego wzbudziła niemałe emocje, a na jego profilu pojawiło się mnóstwo skrajnych komentarzy. Zdecydowana większość jest w szoku, że to dopiero 34% całej przemiany. Co więcej, z zapartym tchem czekają na końcowy efekt.

Co o tym myślicie?

 

źródło: Instagram The Black Alien Project

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.