Don Kasjo kontra Marcin Wrzosek! Co za starcie na FAME MMA 12!

don kasjo kontra marcin wrzosek

Don Kasjo kontra Marcin Wrzosek na FAME MMA 12! Cóż to była za walka! Popularny Don Kasjo, na co dzień mianujący się „Królem” znów stoczył pojedynek z zawodowcem. Słynący z nie do końca sportowego stylu życia Kasjusz Życiński pokazał się jednak z dobrej strony. To starcie z pewnością będzie wspominane jeszcze bardzo długo.

Don Kasjo kontra Marcin Wrzosek! Co za starcie na FAME MMA 12!

Na tę walkę czekali nie tylko fani Kasjusza Życińskiego i federacji FAME MMA, ale też osoby kochające sport. Wszystko z tego powodu, że na przeciwko siebie w klatce stanęli zawodowiec oraz amator. Rywalem Kasjusza Życińskiego tym razem był Marcin Wrzosek, były mistrz KSW kojarzony głównie z tą federacją.

Z uwagi na fakt, że walka odbywała się w formule bokserskiej – bukmacherzy mieli trudny orzech do zgryzienia. A to dlatego, że właśnie w boksie Kasjusz czuje się najlepiej. W dodatku ma lepsze warunki fizyczne niż popularny „Polish Zombie”. Warto jednak pamiętać, że Don Kasjo walczył już w formule pięściarskiej z innym byłym zawodnikiem KSW – Normanem Parkiem. Wtedy, po decyzji sędziów, musiał uznać wyższość rywala. A jak było tym razem? Walka przyniosła wiele emocji, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Nim okazał się Kasjusz Życiński!

ZOBACZ TAKŻE: ALEŻ DONIESIENIA! DONALD TUSK STRACIŁ PRAWO JAZDY! POLITYK ZABRAŁ GŁOS – WIADOMO ILE JECHAŁ W TERENIE ZABUDOWANYM. CO ZA PRĘDKOŚĆ…

Zawodowiec okazał się lepszy/gorszy od amatora! Kto spodziewał się takiego rozstrzygnięcia?

Walka budziła wielkie emocje już na długo przed galą. Wszystko ze względu na zawodników, którzy nie szczędzili sobie uszczypliwości na konferencjach oraz w materiałach prasowych. Na koniec wszystko zweryfikował oktagon – a w nim lepszy okazał się Don Kasjo! To on wygrał walkę z zawodowcem!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.