Marcin Najman zawalczy ze „Szczeną” na MMA VIP 3! Na konferencji doszło do bójki! [WIDEO]

Marcin Najman vs Ryszard "Szczena" Dąbrowski

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać i właśnie ogłosił swoją kolejną walkę! Tym razem wystąpi na MMA VIP 3, czyli wydarzeniu, którego sam jest organizatorem. Na ringu zmierzy się z Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim, znanym z programu Chłopaki do wzięcia. Między panami doszło do bójki już na konferencji!

MMA VIP 3

Sportowa gala MMA VIP organizowana jest przez samego Marcina Najmana. Były sportowiec doskonale wie, jak zrobić show, dlatego dobór uczestników, którzy biorą udział w jego wydarzeniu budzi spore emocje i kontrowersje. Najnowsza edycja gali odbędzie się już 29 października i będzie jedyną w kraju, na której po raz pierwszy dojdzie do walki mężczyzny i kobiety. Wiktoria Domżalska zmierzy się bowiem z Michałem Przybyłowiczem, znanym szczerzej jako Polski Ken. Ponadto na ringu zawalczą takie osoby jak Andrzej „Żurom” Żuromski, Rafalala, Marek Molak, Nikodem „Nikoś” Zatowka, Rafał „Antykonfident” Podejma, Marcin Najman, Ryszard „Szczena” Dąbrowski, Psychotrop oraz jego partnerka czy Vasyl „Don Vasyl”.

ZOBACZ TAKŻE: BÓJKA SZCZENY I PSYCHOTROPA NA KONFERENSJI MMA VIP [WIDEO]

Marcin Najman zawalczy ze „Szczeną”

Jedną z osób, która kojarzona jest z MMA VIP jest Ryszard „Szczena” Dąbrowski, który swoją popularność zyskał dzięki udziałowi w programie Chłopaki do wzięcia. Mężczyzna już wcześniej brał udział w gali, pokonując Psychotropa.

Na zbliżającej się gali „Szczena” miał zawalczyć z Rafalalą, jednak jak sam stwierdził, woli bić się z Marcinem Najmanem niż z osobą transpłciową. Wobec tego „El Testosteron” przystanął na ten pomysł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MMA-VIP (@_mma_vip)

Jak się jednak okazuje, już na konferencji doszło między panami do bójki. Marcin prosił Ryszarda, aby ten wypowiadał się o Rafalali z szacunkiem. „Szczena” jednak powołując się na swoje liczne odsiadki w więzieniu nie przestawał szydzić z Rity. Ponadto popchnął Marcina, który nie wytrzymał i spoliczkował swojego przeciwnika.

Nagranie z tych wydarzeń możecie obejrzeć poniżej:

Kto jest waszym faworytem?

 

źródło: youtube.com, instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.