Zdradzał dziewczynę z karlicą. Kobieta nakryła ich podczas… [WIDEO]

zdradzał dziewczynę z karlicą

Zdradzał dziewczynę z karlicą. Kobieta nakryła ich podczas miłosnego spotkania! W sieci opublikowano niesamowite nagranie, które cieszy się sporą popularnością. W roli głównej wystąpiła wspomniana już wcześniej karlica. To właśnie ona spotkała się z mężczyzną, który okazał się nie być wiernym swojej dziewczynie. Ta przyszła do domu akurat w momencie, gdy jej wybranej ją zdradzał. Później działy się rzeczy wręcz komiczne. To po prostu trzeba zobaczyć. Nagranie zobaczycie w dalszej części tekstu.

Zdradzał dziewczynę z karlicą. Kobieta nakryła ich podczas miłosnego spotkania

Tego jeszcze nie grali! W sieci pojawiło się nagranie, które budzi bardzo mieszane uczucia. Jednych bawi, innych natomiast bulwersuje, gdyż wszystko wskazuje na to, że chodzi w nim o zdradę.

Nagranie zaczyna się w momencie, gdy pewna kobieta przychodzi do domu. Bardzo szybko można wywnioskować, że przyszła ona do swojego chłopaka. Ten jednak zachowuje się bardzo podejrzanie i nie chce jej wpuścić do środka. Chwilę później wyjaśnia się dlaczego. Wideo, o którym piszemy, możecie zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: ANGLICY GROŻĄ ŻONIE KAMILA GLIKA! WYBRANKA POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA SZOKUJĄCE WIADOMOŚCI, JAKIE ZACZĘŁA DOSTAWAĆ PO MECZU POLSKI Z ANGLIĄ. TO JUŻ ZDECYDOWANE PRZEKROCZENIE WSZELKICH GRANIC

Sytuacja nabrała niespodziewanego obrotu spraw – kochance mężczyzny w ucieczce pomagali świadkowie całego zajścia

Wideo rozkręca się z każdą sekundą. Jak widać, kobieta w końcu dostała się do mieszkania mężczyzny. Ten jednak okazał się sprytniejszy i swoją kochankę w międzyczasie… ewakuował przez balkon. Warto dodać, że znajdował się on na pierwszym piętrze. W całej akcji kochankom pomogli świadkowie, którzy tłumnie zgromadzili wokół miejsca wydarzeń.

Później zrobiło się jeszcze bardziej komicznie, gdyż karlica… schowała się pod pudło leżące przy drodze. Niestety dla niej, dała się zdemaskować. Wtedy też zaczął się istny pościg zdradzonej kobiety za kochanką jej wybranka. Jaki był jednak finał? Tego już nie wiadomo.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.