Bójka Szczeny i Psychotropa na konferencji MMA-VIP 2! Polała się krew! [WIDEO]

Bójka Szczeny i Psychotropa

Bójka Szczeny i Psychotropa podczas konferencji MMA-VIP 2! Między mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań, co skończyło się rękoczynami. Ryszard znany z programu Chłopaki do wzięcia przyjął cios na twarz, co skończyło się sporą raną na brodzie. Zobaczcie nagranie z tego wydarzenia!

MMA-VIP 2

Marcin Najman po zakończeniu swojej kariery sportowej postanowił zostać włodarzem nowej gali MMA o nazwie MMA-VIP. Już niebawem, bo 18 czerwca o godzinie 20:00 odbędzie się 2. edycja show. Karta walk przedstawia się następująco:

  • Walka wieczoru: Szymon „Król Syntholu” Komandos – Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień
  • Co-main event: Krystian Pudzianowski – TBA
  • Kamil Zieliński – TBA
  • Nikodem Zatówka – Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki
  • Mateusz „Rolnik Zabijacz” Kisiel – Adrian Cios
  • Edward Mazur – Kamil Wieczorek
  • „Psychotrop” – Oliwier „Detailer” Gajewski

ZOBACZ TAKŻE: NAJMAN ZNOWU TO ZROBIŁ! TYM RAZEM W POŻEGNALNEJ WALCE Z TAKSÓWKARZEM

Bójka Szczeny i Psychotropa

Podczas konferencji ujawniono, że zakontraktowano nowego uczestnika – Ryszarda „Szczenę” Dąbrowskiego, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie Chłopaki do wzięcia. Warto zaznaczyć, że Rysiek nie będzie bił się na najbliższej gali, jednak mimo to wziął udział w konferencji. Wówczas doszło do ostrej wymiany zdań między Ryszardem i Psychotropem. Szczena w końcu nie wytrzymał i z impetem ruszył na rapera. Całe zajście możecie zobaczyć na poniższym wideo:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)

Ponadto po zakończeniu konferencji Monika Laskowska, reporterka sportowa przeprowadziła wywiad zarówno ze Szczeną jak i Psychotropem. Nie da się ukryć, że mężczyźni nie pałają do siebie sympatią. Co więcej, Psychotrop zarzuca Ryśkowi, że bije swoją kobietę, jednak Szczena uparcie twierdzi, że do przemocy nigdy nie doszło, a kadry z pobitą Asią widziane w programie Chłopaki do wzięcia to makijaż.

Rozmowy obu panów możecie obejrzeć na poniższych filmach:

Planujecie oglądać galę MMA-VIP 2?

źródło: youtube.com, instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.