Marcin Najman wkręcony w Radiu ZET! Chodziło o szczepienie [WIDEO]

marcin najman wkręcony

Marcin Najman wkręcony w Radiu ZET! Były pięściarz, a obecnie zawodnik MMA postrzegany bardziej jako celebryta, znów jest na językach. Gwiazdora wkręcić na antenie radia próbował słynący z podobnych kawałów Kamil Nosel. W całym żarcie chodziło o szczepienie przeciwko COVID-19. Czy Marcin Najman dał się jednak nabrać? W sieci zdania są podzielone. Można odnieść wrażenie, że popularny El Testosteron wyczuł zamysł prowadzącego i nie dał wyprowadzić się z równowagi. Wideo z całym „żartem” można zobaczyć w dalszej części tekstu!

Marcin Najman wkręcony w Radiu ZET! Chodziło o szczepienie na COVID-19

Znów głośno o Marcinie Najmanie! Trzeba przyznać, że były pięściarz w ostatnim czasie bije rekordy popularności w kraju nad Wisłą. Zaczęło się od występów w federacji FAME MMA, później mogliśmy z wypiekami na twarzy oglądać jego konflikt ze znanym dziennikarzem Krzysztofem Stanowskim. Wszystko zaowocowało szczytną aukcją na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, gdzie popularny El Testosteron umieścił swoją znaną, niebieską kurtkę. Teraz, gdy trwają przygotowania do pożegnalnej gali sportów walki, gdzie Najman ostatni raz w karierze wejdzie do ringu, wkręcić postanowił go Kamil Nosel z Radia ZET.

W całym żarcie chodziło o szczepienie na COVID-19. Kamil Nosel z radia robił wszystko, aby zapędzić Marcina Najmana w przysłowiowy „kozi róg”, jednak zawodnik sportów walki nie dał wyprowadzić się z równowagi. Czy żart można uznać za udany?

ZOBACZ TAKŻE: POZNALIŚMY NAZWISKO NOWEGO SELEKCJONERA PIŁKARSKIEJ REPREZENTACJI POLSKI! TO OBCOKRAJOWIEC Z POWAŻNYMI DRUŻYNAMI W TRENERSKIM CV! CIEKAWE WYBÓR ZBIGNIEWA BOŃKA…

Szczepionka na COVID-19 dla Marcina Najmana – czyli Nosel wkręca w Radiu ZET

Wideo z zapisem rozmowy Kamila Nosela z Marcinem Najmanem opublikowano w portalu YouTube. Czy jednak żart można uznać za udany? Jak łatwo dostrzec pod nagraniem, komentarze publiki nie są zbyt przychylne. Pojawiają się zarzuty, że wszystko robione jest „na siłę”, a rozmówcy tak naprawdę trudno nie zorientować się, że pada ofiarą dowcipu. Tak samo w przypadku samego Najmana – można odnieść wrażenie, że ten nie dał się wyprowadzić z równowagi. Wszystko można zobaczyć poniżej:

źródło: YouTube – Radio ZET

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.