Marcin Najman vs Taxi Złotówa w pożegnalnej walce! Znamy termin gali!

marcin najman vs taxi złotówa

Marcin Najman vs Taxi Złotówa w pożegnalnej walce! El Testosteron ogłosił już oficjalnie, kto będzie jego rywalem w pożegnalnej walce, a zarazem pożegnalnej gali popularnego polskiego zawodnika sztuk walk. Wiadomo też, kiedy odbędzie się rzeczona gala. Poza walką Marcina Najmana z Szymonem Wrześniem, odbędzie się na niej jeszcze przynajmniej kilka innych starć. Jak wcześniej zapowiadał sam pomysłodawca całego przedsięwzięcia – to będzie jego huczne pożegnanie z oktagonem. Gala odbędzie się w systemie PPV.

Marcin Najman vs Taxi Złotówa w pożegnalnej walce! Znamy rywala Najmana w ostatnim w karierze starciu

Wiadomo już oficjalnie, z kim na swojej pożegnalnej gali zmierzy się Marcin Najman! Jego rywalem w ostatniej walce w karierze będzie Taxi Złotówa, czyli Szymon Wrzesień, który niegdyś wystąpił już podczas gali FAME MMA. Jak zapowiedział pomysłodawca całego wydarzenia, mianowicie El Testosteron – walka na pewno odbędzie się w formule MMA.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)

Taxi Złotówa – kto to jest?

Wiele osób zastanawia się, kim tak naprawdę jest Taxi Złotówka i dlaczego stał się dość popularny wśród internautów. Inni natomiast zachodzą w głowę, dlaczego Marcin Najman na zwieńczenie swojej kariery jako zawodnik sportów walki, nie zdecydował się na pojedynek z kimś, kto sport uprawia zawodowo.

Taxi Złotówa, czyli Szymon Wrzesień, popularność zyskał dzięki kanałowi na YouTube. Tam pokazywał swoją pracę jako taksówkarz, walcząc ze stereotypami związanymi z tym właśnie zawodem.

ZOBACZ TAKŻE: PROTEST ROLNIKÓW NIE SPODOBAŁ SIĘ WIELU LUDZIOM! JAJKA, WARZYWA, ORAZ MARTWA ŚWINIA NA ULICY – TAK WYGLĄDAŁA NIEDZIELA W WARSZAWIE [FOTO]

Kiedy odbędzie się walka Najman vs Taxi Złotówa?

Wiadomo już także, kiedy dojdzie do starcia Marcina Najmana z Taxi Złotówą. Kibice muszą uzbroić się w cierpliwość, bo do walki zostały prawie dokładnie 2 miesiące. Na Instagramie Marcina Najmana możemy przeczytać:

No to już oficjalnie. Pożegnalna gala już 13 lutego. Przedstawiam Wam swojego ostatniego rywala. Cała karta walk już niebawem. Walka oczywiście w formule MMA

Jak już wcześniej zapowiadał sam El Testosteron, na gali zobaczymy jeszcze kilka innych walk. Samo wydarzenia będzie nosiło nazwę MMA-VIP. Wszystko obejrzymy w systemie PPV już 13 lutego 2021 roku.

źródło: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.