Marcin Najman o szczepionkach – czym różnią się od kanibalizmu? Szokujący wpis pięściarza!

Najman wyzwał do walki

Marcin Najman nie przestaje szokować! Tym razem sportowiec postanowił podzielić się ze światem swoimi przemyśleniami, publikując post o szczepionkach. Zdaniem pięściarza znajdują się w nich komórki zabitego dziecka. To jednak nie wszystko! Porównał szczepienie do kanibalizmu. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. 

Marcin Najman o szczepionkach

Cały świat w dalszym ciągu walczy ze śmiercionośną pandemią koronawirusa. Sposobem na walkę z wirusem i zmniejszeniem zachorowalności jak i liczby ofiar są szczepionki. Na rynku dostępnych jest kilka firm oferujących preparat. W Polsce od miesięcy trwają szczepienia, jednak nie wszyscy się na nie decydują. Spora część społeczeństwa boi się, że szczepionki nie zostały wystarczająco przebadane i nie są w pełni znane możliwe efekty uboczne. Z kolei fani teorii spiskowych wierzą, że to kolejny krok do zapanowania nad ludzkością. Zdań jest wiele, ekspertów również. Tym jednak razem głos w sprawie szczepionek postanowił zabrać sam Marcin Najman.

ZOBACZ TAKŻE: NAJMAN ZDRADZIŁ, CZYM SIĘ TERAZ ZAJMIE! TEGO NIE SPODZIEWAŁ SIĘ NIKT

Marcin słynie z zabierania głosu na wiele tematów. Nic więc dziwnego, że postanowił skomentować także szczepienia, jednak to, co napisał pozostawia wiele do życzenia. Mianowicie uznał, że przyjmowanie szczepień jest „moralnie wątpliwe”, a wszystko przez zawarte w preparatach komórki zabitego dziecka.

Szczepionki Astrazeneca oraz jonson&jonson zawierają komórki z zabitego dziecka w Holandii w 72 lub 73 roku.Polski Episkopat ocenił, że przyjmowanie ich jest moralnie wątpliwe. Słusznie. Tyle że to nie jest wątpliwe a skandaliczne. A czym to się różni od kanibalizmu? – czytamy we wpisie Marcina.

Szczepionki Astrazeneca oraz jonson&jonson zawierają komórki z zabitego dziecka w Holandii w 72 lub 73 roku.
Polski…

Opublikowany przez Marcin Najman Sobota, 17 kwietnia 2021

Pod postem Najmana pojawiło się mnóstwo niepochlebnych komentarzy. Spora część internautów w ostrych słowach skrytykowała słowa pięściarza. Być może ich odzew sprawił, że pięściarz postanowił zablokować możliwość dodawania komentarzy na swoim Instagramie.

źródło: facebook.com, instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.