Najman zdradził czym się teraz zajmie! Tego się nikt nie spodziewał

najman zdradził czym się teraz

Najman zdradził czym się teraz zajmie! Nadal nie opadł kurz po sobotniej gali MMA VIP, której organizatorem był właśnie Marcin Najman. Popularny El Testosteron sam wystąpił w walce wieczoru omawianego wydarzenia, którą jednak przegrał, mimo że mierzył się z kompletnym amatorem – taksówkarzem. Jak zapowiadał Najman, miał to być jego ostatni występ w karierze, jednak wiele osób nie dawało temu wiary. Teraz okazuje się, że popularny celebryta i sportowiec nie rzucał słów na wiatr i ma już na siebie plan. Mało kto spodziewał się takiego kierunku!

Najman zdradził czym się teraz zajmie! Tego się nikt nie spodziewał – jaki pomysł ma na siebie El Testosteron?

Emocje po sobotniej walce Marcina Najmana nadal do końca nie opadły. W sieci krążą nagrania z zakończenia pojedynku, w którym Najman przyjął mocne ciosy i sędzia był zmuszony przerwać starcie. U wielu wszystko wywołało to salwy śmiechu, gdyż El Testosteron podejmował zupełnego amatora, popularnego w sieci taksówkarza ze Szczecina – Taxi Złotówkę. Ten jednak w stu procentach wykorzystał daną mu szansą i mimo kłopotów w pierwszej rundzie, w kolejnym starciu zdołał odnieść zwycięstwo.

Jak dobrze wiadomo, miała to być ostatnia walka w barwnej karierze Marcina Najman. I choć wielu w to wątpiło – znając historię pożegnalnych walk Najmana – sam zainteresowany przyznał, że już nie wróci do oktagonu. Zdradził natomiast, czym pragnie zająć się teraz. To jednak wprawiło wiele osób w osłupienie. Czemu teraz zamierza poświęci się El Testosteron?

ZOBACZ TAKŻE: ZŁE WIEŚCI PŁYNĄ ZE SŁOWACJI! CHODZI RZECZ JASNA O PANDEMIĘ, A DZIAŁANIA SŁOWACKIEGO RZĄDU PONIEKĄD DOTYKAJĄ POLSKI! CO DZIEJE SIĘ U NASZYCH POŁUDNIOWYCH SĄSIADÓW?

„Duch wojownika zostaje” – Najman przenosi się na inny sport! Zaskakujący wybór

Bardzo ciekawe play na przyszłość po zakończeniu kariery zawodnika MMA, Marcin Najman zdradził w rozmowie z portalem ringpolska.pl. Jak się okazuje, nadal zamierza on zostać po sporcie, ale nie będzie to związane ze sztukami walki. El Testosteron miał powiedzieć:

Teraz trzeba przenieść się na sporty strzeleckie, bo duch wojownika zostaje. Jeśli nie jestem już w stanie walczyć w sportach walki, to trzeba przenieść się na sporty strzeleckie. Robię sobie teraz pozwolenie na broń i będę sportowo strzelał, ale nigdy do zwierząt.

Trzeba przyznać, że sporty strzeleckie to kierunek, o który Marcina Najmana raczej nikt nie podejrzewał. Mimo jego deklaracji nadal jednak słychać głosy osób, które uważają, że prędzej czy później Najman znów wróci do klatki.

źródło: sportowefakty.pl, ringpolska.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.