Malutki piesek bez łapek – zobacz jak sobie radzi! [WIDEO]

malutki piesek

Malutki piesek bez łapek – zobacz jak sobie radzi! Ludzie kochają zwierzęta, jednakże w ostatnich czasach coraz częściej można słyszeć o ich bestialskim traktowaniu. Takie wiadomości budzą rozgoryczenie i złość. Tym razem jednak w sieci krąży wideo, które mimo wielkiej tragedii zwierzęcia, chwyta za serce i daje wiarę w ludzkość. 

Malutki piesek bez łapek

Malutki piesek którego można zobaczyć na nagraniu, urodził się bez dwóch przednich łapek. Fakt ten niezmiernie utrudniał mu życie. Wydaje się, że bardziej powszechne są przypadki psów, które straciły tylne łapki lub władzę w nich. Wtedy stosowane są specjalne wózeczki, które ułatwiają im poruszanie się. Tym razem jednak właściciele a także ich pupil musieli znaleźć rozwiązanie, które poprawi im trudny byt spowodowany brakiem przednich kończyn psa. Wszystko można zobaczyć na nagraniu poniżej:

Pomysłowy wózek

Prób było sporo, ale w końcu udało się stworzyć urządzenie, które sprawiło, że pies może poruszać się niemal bez żadnych kłopotów. Wszystko za sprawą pewnego młodego inżyniera. Widok psa, który radośnie hasa, niczym zupełnie zdrowie zwierzę, chwyta ze serce. Tego samego zdania są właściciele malucha.

Z podobnymi kłopotami zmaga się także wiele innych zwierząt. Miłość oraz pomoc, którą oferują im ludzie, zwykle odwzajemniana jest dwukrotnie mocniej. Takie obrazki są piękne, gwarantują także miłą odskocznię od tego, co w ostatnim czasie słychać w mediach – mowa tutaj o znęcaniu się nad czworonogami. Chodzi o takie sytuacje, jak ta sprzed kilku dni, gdzie ktoś zakopał psa żywcem. Więcej można o tym poczytać KLIKAJĄC W TEN LINK.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.