Dramatyczny finał akcji poszukiwawczej, znaleziono ciało dziecka

dramatyczny finał

Dramatyczny finał akcji poszukiwawczej. Jak donoszą media oraz policja, na trasie między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim znaleziono ciało chłopca. Ubiór i wszystkie znaki wskazują, że jest to poszukiwany 5-letni Dawid. O wszystkim poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji, asp. szt. Mariusz Mrozek.

Dramatyczny finał akcji poszukiwawczej

Dramatyczny finał akcji poszukiwawczej. W ostatnich dniach cała Polska żyła poszukiwaniami 5-letniego Dawida, który ostatni raz widziany był ze swoim ojcem. Ten natomiast popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Wszyscy mieli nadzieję, że dziecko żyje. Niestety, czas upływał, a nie było żadnych nowych tropów. Do dziś. Policja znalazła ciało nieżyjącego chłopca. Mianowicie, wszystko wskazuje na to, że jest to 5-letni Dawid.

Wiele hipotez

Przez ostatnie dni pojawiało się niezwykle wiele domysłów, co mogło stać się z dzieckiem. Najgorsze z nich niestety się sprawdziło. Akcja poszukiwawcza była jedną z największych w historii Polski. Wszyscy liczyli na to, że sprawa będzie mieć pozytywny finał.

Policja zwołała specjalną konferencję prasową, na której poinformowała o dramatycznym finale poszukiwań. Poniżej można zobaczyć słowa, które na niej padły:

Tutaj oczywiście będą jeszcze przeprowadzone okazania z udziałem rodziny i czynności wyznaczone przez prokuratura, jednak uznaliśmy, że prawdopodobieństwo, iż znalezione ciało, to ciało Dawida, jest tak duże, że ta informacja musi być przekazana.

tragiczny finał

źródło zdjęcia: tvn24, interia

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.