Małpy zaatakowały rodzinę influencerów. Mężczyzna pogryziony [WIDEO]

małpy zaatakowały rodzinę

Małpy zaatakowały rodzinę influencerów. Jak donosi fakt.pl – pogryziony został mężczyzna. Do dantejskich scen doszło w czasie, gdy młodzi ludzie wypoczywali na jednej z plaż w Tajlandii. To właśnie tam bardzo często turystom dają się we znaki miejscowe małpy. Tak było i tym razem. Zwierzęta były agresywne i urządziły polowanie na reklamówkę z osobistymi rzeczami turystów. Doszło do konfrontacji. Sytuacja była naprawdę groźna. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak ojciec próbuje obronić swoją rodzinę przed stadem rozwścieczonych małp. Szczegóły poniżej.

Małpy zaatakowały rodzinę influencerów. Mężczyzna pogryziony [WIDEO]

Małpy są jednymi z najinteligentniejszych ssaków na Ziemi i posiadają wiele cech, które sprawiają, że są fascynujące dla naukowców i turystów. Niestety, niektóre gatunki małp mogą okazywać agresywne zachowania wobec ludzi, co stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa i zdrowia człowieka. Na własnej skórze przekonała się o tym para influencerów ze swoimi dziećmi. Znani youtuberzy odwiedzili Tajlandię. Rajskie wakacje w jednej chwili zamieniły się w piekło.

Podczas wypoczynku na plaży, osobistymi rzeczami turystów zainteresowały się miejscowe małpy. Australijczycy Riley i Elayna wraz z synami Lennym i Darwinem nie spodziewali się, że sprawy nabiorą tak gwałtownych obrotów. Wszystko działo się na wyspie Ko Phi Phi Don. Głowa rodziny Riley próbował odstraszyć małpy, gdy te zaczęły zaglądać do toreb influencerów. W jednej chwili dosłownie zaroiło się od zwierząt, które nie dawały za wygraną i zachowywały się naprawdę agresywnie. Wszystko można zobaczyć poniżej – akcja zaczyna się od 3:00:

ZOBACZ TAKŻE: Mocne nagrania z koncertu w sieci. Gdy tylko to zobaczył od razu zerwał z dziewczyną [WIDEO]

Mężczyzna wylądował w szpitalu. Skończyło się na zastrzykach

Jak relacjonuje fakt.pl, po całym zajściu rodzina udała się do szpitala. Riley po starciu z małpami był ranny – jak sam mówił, jedno ze zwierząt wbiło w niego swoje zęby. Ranę trzeba było opatrzeć. Konieczne okazały się także zastrzyki – nie wiadomo bowiem, jakie choroby mogła przenosić agresywna małpa. To zajście pokazuje, jak niewiele trzeba, aby egzotyczne wakacje zamieniły się w koszmar. W przypadku, gdy małpy wykazują agresywne zachowania wobec ludzi, najlepszym rozwiązaniem jest unikanie kontaktu z nimi.

źródło: fakt.pl, YouTube; foto: YouTube (zrzut ekranu)