Wiosna 2023 – wskazał dokładnie tę datę. „7 miesięcy koszmaru”

nostradamus

Wiosna 2023 – wskazał dokładnie tę datę. Nostradamus to prorok, o którym słyszał już niemal każdy. Obecnie znany jest przede wszystkim ze swoich wizji przyszłości. Choć wiele z nich mijało się z prawdą, niektórym przypisuje się to, że faktycznie się sprawdziły. Teraz portal o2.pl przytacza jedną z przepowiedni Nostradamusa, która ma ziścić się tej wiosny. Jako, że dziś przeżywamy pierwszy dzień wiosny 2023, warto przytoczyć jego przewidywania. Te są jednak naprawdę mroczne. Szczegóły poniżej.

Wiosna 2023 – wskazał dokładnie tę datę. „7 miesięcy koszmaru”

Nostradamus był francuskim astrologiem, lekarzem i prorokiem, urodzonym w 1503 roku w Saint-Rémy-de-Provence, a zmarłym w Salon-de-Provence w 1566 roku. Prorok stał się znany dzięki swoim wizjom przyszłości, które zdaniem niektórych były w stanie przewidzieć ważne wydarzenia historyczne, takie jak Rewolucja Francuska, wojny światowe, a nawet zamach na World Trade Center.

Jego zwolennicy uważają, że przepowiednie te były wynikiem jego nadprzyrodzonej intuicji, natomiast krytycy uważają, że jego wiersze były wystarczająco niejednoznaczne, aby umożliwić interpretacje w kontekście różnych wydarzeń. Co ciekawe, Nostradamusowi przypisuje się przepowiednię na wiosnę tego roku. Jako, iż dziś obchodzimy pierwszy dzień wiosny 2023, warto sobie o niej przypomnieć. Niestety, nie zwiastuje ona nic dobrego. Najważniejsze wizje proroka zapisano w specjalnym dziele „Les Propheties”. Portal o2.pl przytacza wizję na najbliższe miesiące, która zaczyna się naprawdę przerażająco:

7 miesięcy, wielka wojna, ludzie zabici przez zło.

Zdaniem proroka, użyta może zostać broń biologiczna. Mało tego – sposoby prowadzenia walk mają być jeszcze bardziej okrutne, niż miało to miejsce podczas I i II wojny światowej. To jednak jeszcze nie wszystko…

ZOBACZ TAKŻE: Fatalne doniesienia. To stanie się już za około tydzień

„Jeśli wybuchnie III wojna światowa, będzie niezwykle ciężka”

Serwis o2.pl przytacza przerażającą przepowiednię Nostradamusa, o której pisze również Radio ZET. Prorok wspominał w niej nie tylko o przerażającej wojnie, ale również o żywiołach, z którymi będzie musiał sobie poradzić świat.

Globalne ocieplenie doprowadzi wówczas do tak poważnych zmian klimatu, że ekstremalne zjawiska pozbawią niejedną osobę dachu nad głową. Jeśli wybuchnie III wojna światowa, będzie niezwykle ciężka. Przyjdzie nam bowiem walczyć także z żywiołami – suszą, powodziami i wiatrem, który osiągnie rekordową prędkość.

Czy to wszystko rzeczywiście zacznie się jednak już tej wiosny? Jak dobrze wiadomo, słowa proroka należy traktować z odpowiednim dystansem.

źródło: o2.pl, Radio ZET