Mocne nagrania z koncertu w sieci. Gdy tylko to zobaczył od razu zerwał z dziewczyną [WIDEO]

mocne nagrania z koncertu

Mocne nagrania z koncertu Chrisa Browna pojawiły się w sieci. Na TikToku aż huczy po jednym z występów światowej sławy wokalisty. Gwiazdor zaprosił na scenę jedną z fanek, która na wydarzeniu zjawiła się z chłopakiem. To właśnie na niej rozegrały się wydarzenia, których nie mógł znieść partner kobiety. Krótko po wszystkim para ze sobą zerwała. Internauci nie szczędzą mocnych słów. Poniżej zobaczycie także nagrania. Czy mężczyzna postąpił słusznie, kończąc związek po takim zajściu? Czy wokalista Chris Brown zachował się odpowiednio? Sprawdźcie sami!

Mocne nagrania z koncertu w sieci. Gdy tylko to zobaczył od razu zerwał z dziewczyną

Chris Brown to amerykański piosenkarz, autor tekstów, tancerz i aktor, który zdobył międzynarodowe uznanie głównie za swój wokal. Mężczyzna często nie stronił jednak od kontrowersji. Najgłośniejsze afery wiązały się z jego problemami z prawem i stosunkiem do przemocy. W 2009 roku zaatakował swoją ówczesną dziewczynę, Rihannę, co spowodowało liczne konsekwencje prawne i potępienie ze strony opinii publicznej. Pomimo tych wydarzeń, Chris Brown kontynuuje swoją karierę muzyczną i pozostaje jednym z najbardziej wpływowych artystów w przemyśle muzycznym.

O artyście znów zrobiło się głośno przez pewną sytuację na jednym z jego ostatnich koncertów. Jak relacjonuje o2.pl, gwiazdor na scenę zaprosił jedną z fanek, która na wydarzenie przybyła z chłopakiem. Jak czytamy we wspomnianym o2.pl:

W ramach tournee „Under the Influence”, [piosenkarz] podczas koncertów zaprasza na scenę jedną fankę, którą sadza na krześle, a następnie wymownie kręci przed nią biodrami.

Tak było i tym razem. Co jednak ciekawe, fanka wydawała się odwzajemniać zalotne zachowanie artysty, co bardzo nie spodobało się jej chłopakowi. Kobieta miedzy innymi obejmowała Christa Browna. Jej chłopak wszystko miał obserwować z pierwszego rzędu. Całe zajście nagrano.

ZOBACZ TAKŻE: „Kiler 3” już powstaje?! Nowe informacje, nie każdemu się to spodoba

Chłopak nie wytrzymał i zerwał. Internauci go wspierają. Zobacz nagranie! [WIDEO]

Jak już wcześniej wspomniano, wszystko nagrano, a materiały z koncertu stały się bardzo popularne na platformie TikTok. Chłopak fanki Chrisa Browna był wściekły, nie wytrzymał i postanowił zerwać ze swoją dziewczyną. Mężczyzna wydał nawet krótkie, ale bardzo klarowne oświadczenie:

Chcę poinformować wszystkich o minionym koncercie Chrisa Browna. Nie jestem już z moją dziewczyną, powiedziała, że nie uważa, że to, co zrobiła, było złe.

Co ciekawe, sprawa poruszyła naprawdę sporo osób. Nagranie na TikToku widziały już setki tysięcy osób. Wielu użytkowników staje po stronie chłopaka, a lawina krytyki spada na jego byłą partnerkę oraz na piosenkarza. A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Wideo możecie zobaczyć poniżej!

źródło: o2.pl, TikTok; foto: TikTok

@dashthelith Replying to @𓃗 ♬ Collide (Sped Up Remix) – Justine Skye

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.