Ludzki ząb w jedzeniu na wynos. Pracownicy knajpy wmawiają, że to cebula

ludzki ząb w jedzeniu na wynos

Ludzki ząb w jedzeniu na wynos! Pewna para z Wielkiej Brytanii zamówiła jedzenie na wynos w Newtown Cantonese Takeaway w Worcester. Podczas spożywania kupionych dań, odkryli w nich jednak przerażające i odrzucające znalezisko. Mianowicie, w jednej z porcji znajdował się ludzki ząb. Choć zdjęcia są jednoznaczne, pracownicy knajpy utrzymują, że klienci są w błędzie a znaleziony przez nich element to chrząstka lub… kawałek cebuli.

Ludzki ząb w jedzeniu na wynos w chińskiej knajpie

Dla wielu, znalezienie włosa w jedzeniu jest równoznaczne ze skończeniem posiłku. Ludzie są zdania, że takie znaleziska są odrażające i skutecznie zniechęcają nie tylko to odstawienia dania, lecz także do zaprzestania stołowania się w danym miejscu. Co jednak ma powiedzieć para z Wielkiej Brytanii, która w swoim posiłku znalazła ząb prawdopodobnie należący do człowieka? 38-letni Dave Burrows zamówił w chińskiej restauracji wieprzowe curry na wynos. Gdy zasiadł do wspólnego posiłku z wybranką swojego serca, po kilku kęsach zdawałoby się smacznego dania, wszelka ochota na jedzenie nagle mu przeszła. W posiłku znalazł bowiem ludzki ząb.

ZOBACZ TAKŻE: DZIŚ HALLOWEEN! KONTROWERSYJNE ŚWIĘTO KRYTYKOWANE JEST PRZEZ KOŚCIÓŁ. KSIĘŻA TWIERDZĄ JEDNAK, ŻE ZABAWA NIE JEST GRZECHEM

Pracownicy restauracji twierdzą, że nie jest to ząb a kawałek cebuli lub chrząstka

Choć para natychmiast o potwornym znalezisku poinformowała obsługę restauracji – tamtejsi pracownicy nie dawali wiary, że w ich posiłku był ząb. Dodatkowo, próbowali oni mówić swoim klientom, że znaleziony kawałek to chrząstka lub cebula. Warto przy tym wszystkim dodać, że chińska restauracja do tej pory cieszyła się bardzo dobrą opinią wśród społeczeństwa.

Ostatecznie, knajpa po długich negocjacjach zdecydowała się zwrócić niezadowolonym konsumentom pieniądze. Ci jednak całą sprawę opisali w mediach społecznościowych. Doczekali się potężnego odzewu innych ludzi.

ludzki ząb

Co więcej, sytuacją zainteresował się miejscowy odpowiednik sanepidu. Już teraz wiadomo, że lokal w którym do jedzenia miał trafić ząb, dokładnie przebadają tamtejsi inspektorzy. Z kolei tajemnicze i nieco odrażające znalezisko, wraz z jedzeniem zabezpieczono do badań.

źródło zdjęcia: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.