Wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny, który zmarł po przyjęciu szczepionki na COVID-19

wstępne wyniki sekcji zwłok

Wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny, który zmarł po przyjęciu szczepionki na COVID-19 są już znane! Przypomnijmy jednak – chodzi o 73-latka z Oleśnicy pod Wrocławiem. Pensjonariusz domu opieki społecznej w Ostrowinie źle poczuł się już niedługo po przyjęcia preparatu. Jak podaje portal o2.pl, mężczyzna zmarł kolejnego dnia. Wcześniej towarzyszyła mu gorączka oraz złe samopoczucie. Do prokuratory o pomoc zwróciła się córka zmarłego, chcąc dokładnie wyjaśnić sprawę.

Wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny, który zmarł po przyjęciu szczepionki na COVID-19 już znane! Co doprowadziło do śmierci?

Nie milką echa zgonu mężczyzny, który niedługo przed śmiercią przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19! Przypomnijmy – mowa o sytuacji z Polski, która dotyczy 73-latka z Oleśnicy pod Wrocławiem (dolnośląskie). Mężczyzna był pensjonariuszem domy opieki społecznej w Ostrowinie. Po przyjęciu preparatu miał się źle czuć – portal o2.pl przytacza, że wystąpiła u niego gorączka oraz pogorszenie ogólnego samopoczucia. Do mężczyzny wzywane miało być też pogotowie, jednak nie zabrano go do szpitala. Niestety, senior ostatecznie zmarł.

Po wszystkim o pomoc w wyjaśnieniu całej sprawy, do prokuratury zgłosiła się jego córka. Wobec tego zarządzono sekcję zwłok, która miała wyjaśnić, czy to właśnie szczepionka mogła przyczynić się do zgonu 73-latka. Córka zmarłego – jak czytamy w o2.pl – ma wątpliwości co do tego, czy jej ojciec został odpowiednio zbadany przed szczepieniem. Chce też dowiedzieć się, czy ratownicy, który przyjeżdżali do chorego, nie zaniechali swoich obowiązków. Teraz przedstawiono wstępne wyniki sekcji zwłok i o całym zajściu wiadomo już nieco więcej.

ZOBACZ TAKŻE: MATKA ZAPOMNIAŁA O DZIECKU I WIOZŁA JE NA DACHU SAMOCHODU? W SIECI POJAWIŁO SIĘ WZBUDZAJĄCE WIELKIE EMOCJE NAGRANIE! [WIDEO]

Znane są pierwsze wieści dotyczące sekcji zwłok zmarłego, który niedługo wcześniej zaszczepił się na COVID-19

Jak podaje portal o2.pl, pierwsze wieści na temat wyników sekcji zwłok 73-latka przekazał rzecznik prokuratury okręgowej w Oleśnicy, Pan Radosław Żarkowski. Na ten moment wiadomo, że wykluczono udział osób trzecich przy śmierci pacjenta. Co bardzo istotne w całej sprawie – wykluczono także to, jakoby zgon miał być skutkiem wstrząsu anafilaktycznego po szczepieniu. A to dlatego, że mężczyzna zmarł 36 godzin po przyjęciu szczepionki.

Bardziej szczegółowe informacje dostępne będą dopiero później. Wtedy też prawdopodobnie poznamy dokładną przyczynę zgonu. Tak może się stać, gdy światło dzienne ujrzą wyniki wycinków narządów wewnętrznych zmarłego. Portal o2.pl podaje, że takie procedury mogą potrwać nawet 3 miesiące.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.