Lody Ekipy rozkręcają biznes – oferta Lewiatana hitem w sieci!

lody ekipy w lewiatanie

Lody Ekipy budzą w sprzedawcach prawdziwych rekinów biznesu. Ogromne zainteresowanie związane z lodami youtuberów sprawiły, że w sklepach znajdziemy wiele zaskakujących ofert, a nawet „pakietów”. Poznajcie szczegóły!

Lody Ekipy

Friz, a tak właściwie Karol Wiśniewski to jeden z czołowych polskich youtuberów. Grono jego fanów jest naprawdę pokaźne, a ponadto szacuje się, że Friz jest również najbogatszym polskim youtuberem. Jego kanał subskrybuje 4,3 mln osób, natomiast na Instagramie zgromadził sobie 2,7 mln obserwatorów. Trzeba przyznać, że jest również świetnie prosperującym przedsiębiorcą. Prowadzi własny sklep, a w ostatnich tygodniach hitem stały się jego lody. Cieszą się tak dużą popularnością, że trudno dostać je w jakimkolwiek sklepie. Współpraca Ekipy i marki Koral okazała się absolutnym strzałem w dziesiątkę. Lody sprzedają się aż 300% lepiej niż jakiekolwiek produkty Koral, które powstały na przestrzeni ostatnich 40 lat. Ekipa wydała nawet oświadczenie w tej sprawie:

Firma Koral poinformowała nas, że zamówienia lawinowo napływają z całej Polski, zarówno ze strony handlu nowoczesnego (sieci handlowych) jak i rynku tradycyjnego, czyli niezależnych punktów sprzedaży.

ZOBACZ TAKŻE: PROKURATURA WSZCZĘŁA ŚLEDZTWO WS.KAMERZYSTY – YOUTUBER UPOKORZYŁ NIEPEŁNOSPRAWNEGO CHŁOPAKA

Jak więc widać, zainteresowanie jest ogromne. Dotyczy ono nie tylko lodów, ale nawet i pustych opakowań po nich. Na Allegro znajdziemy mnóstwo aukcji z papierkami, wartymi nawet kilka tys. zł! To wciąż nie koniec. Lody Ekipy budzą w sprzedawcach prawdziwych rekinów biznesu. W związku z tym tworzą specjalne oferty. Jeden ze sklepów sieci Lewiatan stworzył aż 4 pakiety:

lody ekipy w lewiatanie

Co ciekawe, serwis o2 zwrócił się z pytanie do przedstawiciela sieci Lewiatan, czy owe pakiety są standardem w każdym sklepie.

Praktyka łączenie lodów Koral Ekipa w pakiety jest inwencją właściciela punktu w Pruszkowie. Z pewnością nie jest to rozwiązanie stosowane w całej sieci – otrzymano w odpowiedzi.

W internecie znajdziemy wiele innych „ofert specjalnych”. Właściciele sklepów chcąc zwiększyć swoją sprzedaż dają warunki kupna lodów Ekipy.

Możliwość zakupu lodów Ekipa tylko przy zakupie 2 sztuk lodów Grand – czytamy na szyldzie jednego ze sklepów.

 

źródło: o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.