„Złapani w sieci” – mocny i szokujący film już w CDA Premium

złapani w sieci

„Złapani w sieci” to największa nowość, która właśnie ma premierę w CDA Premium. Film z 2020 roku budzi skrajne emocje, a recenzenci zgodnie uznają go jednym z najmocniejszych w ostatnich latach. Według nich, produkcja jest szokująca, a momentami wręcz… niesmaczna. Kontrowersyjna tematyka dotyczy wykorzystywania dzieci w sieci. Całość zbudowano na podstawie eksperymentu, gdzie w zaledwie 10 dni wyłapano 2458 zboczeńców, którzy czyhali na nieletnie dziewczynki. Gdzie oglądać „Złapanych w sieci”? Po więcej szczegółów zapraszamy niżej – znajdziecie tam również zwiastun omawianego filmu.

„Złapani w sieci” – mocny i szokujący film już w CDA Premium. O czym opowiada?

CDA po raz kolejny serwuje bardzo mocną produkcję, która z pewnością zaciekawi wielu kinomanów. Tym razem w serwisie zadebiutuje kontrowersyjny tytuł z 2020 roku – mowa o filmie „Złapani w sieci”. Nie jest to jednak zwyczajna, beztroska pozycja. Opowiada ona bowiem o wykorzystywaniu dzieci w Internecie. Wszystko zaplanowano tak, aby przypominało swego rodzaju eksperyment społeczny. Jednakże, jego przebieg, a w szczególności rezultaty sprawiają, że materiał przeznaczony jest głównie dla ludzi o mocnych nerwach.

złapani w sieci

Temat tabu, jakim są zboczeńcy czyhający na nieletnich w sieci, jeszcze nigdy nie został tak odważnie poruszony. Głównymi postaciami materiału są 3 dorosłe aktorki, które ucharakteryzowano na 12-letnie dziewczynki. Te, rzekomo nieświadomie, zaczynają korzystać z możliwości, jakie współcześnie oferuje Internet. Jak łatwo się domyślić, bardzo szybko doświadczają nadużyć, manipulacji i przymusu, o których nie mówi się w społeczeństwie. Zaledwie 10 dni wystarcza, aby trzy podstawione, rzekomo młodociane osoby, natrafiły na – bagatela – 2458 zboczeńców.

„Złapani w sieci” – zobacz zwiastun!

Już sam zwiastun „Złapanych w sieci” wywołuje duże wrażenie. Nie odsłania jednak nawet małej części tego, co czeka na nas w nowej produkcji dostępnej w CDA Premium:

ZOBACZ TAKŻE: AMERYKAŃSKIE MYŚLIWCE NAGLE POJAWIŁY SIĘ W POLSCE! O CO CHODZI? JEST KOMENTARZ PENTAGONU! [FOTO]

„Złapani w sieci” – cały film w CDA Premium

Jak wcześniej wspomniano, cały film już od dziś można oglądać na CDA Premium. W samym serwisie także można znaleźć kilka ważnych słów o dostępnej tam, nowej produkcji. Zwraca się przy tym uwagę na pobudzenie świadomości społeczeństwa, która niestety często jest uśpiona, a temat tabu nie jest poruszany.

Autorzy uwidaczniają, z czym w przestrzeni internetowej borykają się dzieci w wieku 11-13 lat. Wirtualni drapieżnicy często chowają się za fałszywymi profilami dzieci, co ułatwia im kontakt z rówieśnikami. Za pomocą wyrafinowanych sztuczek szybko zdobywają zaufanie dziecka i próbują wywabić z niego nagie selfie.

W CDA można przeczytać jeszcze:

Jak tylko im się to udaje, zaczynają szantażować dziecko, umieszczając na przykład jego zdjęcia na Facebooku. Na potrzeby eksperymentu autorzy filmu zapożyczają te sztuczki i techniki manipulacyjne i zwracają je przeciwko ich twórcom. W ten sposób myśliwi stają się zwierzyną…

złapani w sieci

„Złapani w sieci” już w CDA Premium

Film, jak łatwo się domyślić, wywołuje wiele emocji. Widać to choćby po recenzentach, którzy nie boją się używać mocnych słów w odniesieniu do „Złapanych w sieci”. Uwagę przykuwają choćby słowa M. Pilarczyka z PCworld.pl, który zrecenzował film. Autor napisał:

Dla mnie film był szokujący. Przez większość trwania seansu czułam obrzydzenie wymieszane z przerażeniem.

„Złapani w sieci” (2020) – film jest już dostępny w serwisie CDA Premium. Można oglądać go pod TYM LINKIEM.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.