Jackowski o pogodzie na lato 2021 – „nie chciałbym tego…”

jackowski o pogodzie na lato

Jackowski o pogodzie na lato 2021 – znany polski jasnowidz odniósł się do tego, co czeka nas w letnich miesiącach tego roku. O kwestię pogody zapytali go widzowie podczas jednej z niedawnych transmisji na jego kanale w portalu YouTube. Jak się jednak okazuje, nie ma on zbyt dobrych wieści. Jackowski, w swoim stylu, zaczął enigmatycznie: „Nie chcę was martwić, ale…” – co zatem czeka nas latem? Czy spodziewać należy się fali upałów? A może te wakacje staną pod znakiem burz?

Jackowski o pogodzie na lato 2021 – „nie chciałbym tego…”

Jakiej pogody możemy spodziewać się na tegoroczne wakacje? Czy planowanie urlopu nad polskim morzem, ze względu na warunki pogodowe, ma w ogóle jakiś sens? Ten rokrocznie nurtujący rodzime społeczeństwo temat, w jednej ze swoich niedawnych transmisji poruszył Krzysztof Jackowski. Znanego jasnowidza o pogodę pytali fani śledzący jego najnowsze wideo.

Co ciekawe, kilka przepowiedni dotyczących pogody, które w przeszłości dawał Jackowski, znalazło swoje potwierdzenie w rzeczywistości. A jak będzie tym razem? Jasnowidz podczas relacji mówił:

Nie chcę was martwić, ale uważam, że lato będzie bardzo zmienne i kapryśne i nie za ciekawe. Nie chciałbym tego.

Wychodzi więc na to, że tegoroczne lato pozbawione będzie upałów i pięknej pogody. Niestety, może oznaczać to kolejne problemy dla branży turystycznej w naszym kraju. Przy braku dobrej aury, nadmorskie kurorty turystyczne mogą bowiem świecić pustkami.

ZOBACZ TAKŻE: AMERYKAŃSKIE MYŚLIWCE NAGLE POJAWIŁY SIĘ W POLSCE. CZY MA TO ZWIĄZEK Z NAPIĘTĄ SYTUACJĄ NA WSCHODZIE UKRAINY? JEST KOMENTARZ PENTAGONU, W SIEC POJAWIŁY SIĘ ZDJĘCIA SAMOLOTÓW F-16 I F-15 Z USA [FOTO]

Jackowski bardzo aktywny w mediach – jego transmisje cieszą się dużym zaintereowaniem

W ostatnim czasie o jasnowidzu Jackowskim w mediach jest bardzo głośno. Jego transmisje w portalu YouTube cieszą się bardzo dużą popularnością.

Z pewnością istotny był także fakt, że Krzysztof Jackowski niedawno trafnie przewidział choćby blokadę Kanału Sueskiego. Mówił o tym jeszcze w zeszłym roku, na długo przed wydarzeniami, którymi niedawno żył cały świat.

źródło: Radio ZET, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.