Lewandowski strzela gola i oznajmia światu, że zostanie ojcem

Robert Lewandowski strzela gola w meczu Ligi Mistrzów i oznajmia światu, że po raz kolejny zostanie ojcem! Ostatnie tygodnie w wykonaniu bezsprzecznie najlepszego polskiego piłkarza, są po prostu znakomite. Jest on wiodąca postacią niemieckiego Bayernu, a teraz okazuje się, że doczeka się on kolejnego potomka. Radość po golu w meczu z Olympiakosem była jednoznaczna, a napastnik jeszcze wszystko potwierdził wymownym wpisem w mediach społecznościowych.

Lewandowski strzela gola i oznajmia światu, że zostanie ojcem

Robert Lewandowski się nie zatrzymuje! Polski napastnik, uznawany obecnie za jednego z najlepszych piłkarzy na całym świecie, strzelił właśnie kolejnego gola. Tym razem przyczynił się on do zwycięstwa swojej klubowej drużyny, niemieckiego Bayernu, w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Bramka którą strzelił Lewandowski otworzyła wynik meczu, który ostatecznie skoczył się rezultatem 2:0 dla bawarskiego klubu. Nie o tym jednak mówi się najwięcej w polskich mediach w kontekście polskiego piłkarza. Fakt wpisania się na listę strzelców przykryła wiadomość o tym, że popularny Lewy spodziewa się kolejnego dziecka.

ZOBACZ TAKŻE: DRAMAT WŁAŚCICIELKA PSA – JEJ PUPIL STRACIŁ WZROK W WYNIKU STRESU SPOWODOWANEGO ODGŁOSEM WYBUCHAJĄCYCH PETARD

Wymowna radość po bramce

Piłkarze mają w zwyczaju ukazywanie ważnych wydarzeń ze swojego życia właśnie po strzelonych golach. Nie inaczej było i tym razem, a Lewandowski w dobitny sposób zaprezentował, że spodziewa się potomka. Piłkarz wziął piłkę i wsadził ją pod koszulkę, przy okazji wsadzając kciuka do buzi. Ten gest mianowicie mógł oznaczać tylko jedno.

Wszystko następnie potwierdzenie znalazło w mediach społecznościowych kapitana reprezentacji Polski.

źródło zdjęcia: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.