Lewandowski czaruje w Barcelonie. Tak zabawił się z bramkarzem, kolejne gole Polaka [WIDEO]

lewandowski czaruje

Lewandowski czaruje w Barcelonie. Polak po raz kolejny dał wielkie show w meczu ligi hiszpańskiej, znów dwukrotnie wpisując się na listę strzelców – tym razem w meczu domowym z Realem Valladolid. Zespół Roberta Lewandowskiego ostatecznie wygrał aż 4:0, ale najwięcej mówi się o drugim golu Polaka, który był naprawdę przedniej urody. Poniżej zobaczycie, jak popularny „RL9” zabawił się z bramkarzem gości. Po tej akcji Camp Nou oszalało.

Lewandowski czaruje w Barcelonie. Tak zabawił się z bramkarzem, kolejne gole Polaka w lidze hiszpańskiej! [WIDEO]

Robert Lewandowski nie przestaje zachwycać kibiców FC Barcelony. Polak po raz kolejny został zawodnikiem meczu w ligowym starciu. Tym razem jego zespół pokonał Real Valladolid 4:0, a znaczny udział w tym zwycięstwie miał polski napastnik. Lewandowski w niedzielnym starciu dołożył dwa kolejne trafienia do strzeleckiego dorobku w tym sezonie. Najpierw jeszcze w pierwszej połowie otworzył wynik meczu ekwilibrystycznym strzałem z bliska. Camp Nou totalnie oszalało jednak dopiero po drugim golu Polaka.

Lewandowski zabrał się z piłką w stronę bramki w asyście obrońcy i z ostrego kąta w niewiarygodny sposób pokonał bramkarza strzałem piętą. Tę sytuację po prostu trzeba zobaczyć – tak w La Liga czaruje Robert Lewandowski:

ZOBACZ TAKŻE: Poważne obrażenia Jacka Murańskiego po walce z Tańculą na FAME MMA 15

Lewandowski strzela jak na zawołanie – już teraz jest w czołówce klasyfikacji strzelców ligi hiszpańskiej

Robert Lewandowski po trzech meczach w lidze hiszpańskiej ma na swoim koncie już 4 bramki. Polak jest w wyśmienitej formie i wiele wskazuje na to, że swój dorobek będzie sukcesywnie poprawiać.

Poniżej można jeszcze zobaczyć pierwsze trafienie Lewandowskiego z niedzielnego meczu, które także skradło serca kibiców FC Barcelony:

źródło i zdjęcia: Twitter – Canal+ Sport

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.