Rosjanka oburzona. To spotkało ją na dyskotece w innym kraju [WIDEO]

rosjanka oburzona

Rosjanka oburzona – to spotkało ją na dyskotece w innym kraju! Kobieta w mediach społecznościowych opisała cała sytuację i swoje zbulwersowanie tym, co musiała przeżyć. Mianowicie, jak sama relacjonowała, nie wpuszczono jej do klubu w Mołdawii tylko z powodu jej narodowości. Rosjanka w sieci opublikowała wideo z całego zajścia. Portal o2.pl podaje jednak pewne fakty na temat oburzonej kobiety, które rzucają nieco inny pogląd na całą sprawę. O co dokładnie chodzi?

Rosjanka oburzona. To spotkało ją na dyskotece w innym kraju – nagrała materiał [WIDEO]

Od momentu inwazji Rosji na Ukrainę, obywatele tego pierwszego kraju nie mają w codziennym życiu na świecie zbyt łatwo. Przekonała się o tym na własnej skórze właśnie Rosjanka, która niedawno próbowała wejść na dyskotekę w Mołdawii. Jak sama relacjonuje, gdy ochroniarze dowiedzieli się skąd kobieta pochodzi, odmówili jej wejścia do klubu. To bardzo zbulwersowało obywatelkę Rosji, która na co dzień jest pielęgniarką, jednak ostatnimi czasy na co dzień mieszka w Mołdawii.

Według relacji Rosjanki, wszystko miało miejsce w Kiszyniowie, tuż obok klubu Atrium. Do lokalu próbowała ona wejść ze znajomymi oraz partnerem, jednak jak już wiadomo – to się zwyczajnie nie udało. W wyniku frustracji, kobieta nagrała na TikToku filmiki. Mówi w nich o tym, że „rusofobia” na całym świecie jest coraz większa i poprała to przykładem ze swojego życia.

ZOBACZ TAKŻE: To naprawdę się stało! W „Wiadomościach” TVP odczytano sprostowanie dotyczące TVN [WIDEO]

Rosjanka się odgrażała – „jutro klub będzie miał problem”

Rosjanka nie mogła przeżyć tego, że nie została wpuszczona na imprezę. Jeszcze pod klubem, co widać na nagraniu, odgrażała się, że miejsce to już na następny dzień będzie mieć spore problemy. Dodała też, że pójdzie do lokalu, gdzie osoby z Rosji są mile widziane.

Kobieta, której nie wpuszczono do klubu, otwarcie wspiera inwazję Rosji na Ukrainę

Ciekawe informacje publikuje jednak portal o2.pl. Według serwisu, kobieta otwarcie popiera inwazję Rosji na Ukrainę. Na TikToku publikuje nagrania właśnie w tej tematyce. Ponadto rosyjskich żołnierzy ma nazywać „wyzwolicielami”. Rzadko rozstaje się też z rosyjską flagą. W kontekście takich doniesień, postawa ochroniarzy z klubu nie powinna w zasadzie nikogo dziwić.

źródło: o2.pl, TikTok; foto: TikTok

@lesya_official7 Кишинёв #русские ♬ оригинальный звук – 💎businka 💎

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.