Lekarze przerażeni – to znaleźli w brzuchu mężczyzny! „Kilogram żelastwa” [FOTO]

lekarze przerażeni

Lekarze przerażeni – to znaleźli w brzuchu mężczyzny! Do niebywałego odkrycia doszło na Litwie, a wszystko po tym, jak pewien mężczyzna zgłosił się do placówki medycznej z nieznośnym bólem brzucha. Wszystko wyjaśniło zdjęcie rentgenowskie, a oglądający je lekarze dosłownie łapali się za głowę. Zgodnie potwierdzili, że nigdy wcześniej nie widzieli czegoś takiego. Okazuje się, że w żołądku pacjenta znajdował się… kilogram gwoździ i śrubek. Jak metalowe przedmioty znalazły się w ciele mężczyzny? W sieci opublikowano fotografie tego, co medycy wyjęli z brzucha Litwina.

Lekarze przerażeni – to znaleźli w brzuchu mężczyzny! „Kilogram żelastwa”

Cały świat mówi o nieprawdopodobnym przypadku medycznym z Litwy. Jak się okazuje, tamtejsi lekarze trafili na coś, co zobaczyli w swojej zawodowej karierze po raz pierwszy i z dużą dozą prawdopodobieństwa po raz ostatni. Mianowicie, do placówki medycznej trafił mężczyzna, skarżący się na niebywale silny, nieznośny ból brzucha. Natychmiast postanowiono wykonać zdjęcie rentgenowskie i rzeczywiście – rozwiało one wszelkie wątpliwości. Gdy medycy spojrzeli na fotografię, nie mogli uwierzyć własnym oczom. W żołądku pacjenta znajdowało się mnóstwo gwoździ, śrubek, podkładek i nakrętek. Dopiero po ich usunięciu udało się jednak określić wagę przedmiotów.

W RMF24.pl czytamy, że ostatecznie z żołądka mężczyzny podczas operacji usunięto aż kilogram żelastwa. Pojawia się jednak zasadnicze pytanie – jak to wszystko znalazło się w ciele pacjenta?

ZOBACZ TAKŻE: RACHUNEK Z RESTAURACJI MISTRZA WYCIEKŁ DO SIECI. U „SALT BAE” NIE JEST TANIO. ILE ZA JEDZENIE ZAPŁACIŁA TAM CZWÓRKA PRZYJACIÓŁ? GDY DOSTALI PARAGON, DOSŁOWNIE ZANIEMÓWILI [FOTO]

W sieci opublikowano zdjęcie gwoździ wyjętych z brzucha pacjenta. W jakim jest stanie i jak znalazły się w jego żołądku?

Wiele osób zachodzi w głowę, skąd kilogram żelastwa wziął się w ciele pacjenta. Okazało się, że pochodzący z Litwy mężczyzna odrzucił jakiś czas temu alkohol. Właśnie po tym, nie wiedzieć czemu, zaczął połykać metalowe przedmioty.

Co ciekawe, zdaniem lekarzy jego stan jest stabilny. Patrząc na opublikowane w sieci zdjęcia, można rozpatrywać to w kategoriach cudu. Najdłuższe gwoździe miały mierzyć nawet 10 centymetrów.

źródło: RMF24.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.