Mrożące krew w żyłach nagranie z Polski. Przestroga dla rodziców [WIDEO]

mrożące krew w żyłach nagranie

Mrożące krew w żyłach nagranie z Polski. W sieci pojawiło się wideo, które powinno być przestrogą dla rodziców i nie tylko. Pokazuje, jak dramatyczne w skutkach może okazać się spuszczenie z oka dziecka nawet na moment. Wszystko działo się w 29 września tego roku w Gdańsku. Dosłownie o włos udało uniknąć się wielkiej tragedii – w innym wypadku omawiane nagranie nie nadawałoby się do publikacji. Internauci ochoczo komentują całe zajście. Ich zdania są jednak podzielone. Dlaczego? Sprawdźcie w dalszej części tekstu. Znajdziecie tam też wideo z Gdańska.

Mrożące krew w żyłach nagranie z Polski! Przestroga dla rodziców i nie tylko – nieupilnowane dziecko prawie wjechało prosto pod tramwaj, zadecydowały sekundy [WIDEO]

W sieci pojawiło się porażające nagranie z Polski, które powinien zobaczyć w zasadzie każdy. Przede wszystkim skierowane jest ono jednak do rodziców, którzy często spuszczają z oka swoje małe pociechy. Materiał w polskich mediach odbił się szerokim echem. Pokazuje, jakie mogą być skutki gapiostwa.

Na wideo widzimy, że opiekunowie dziecka zupełnie stracili kontrolę nad tym, co robi ich pociecha. Maluch na rowerku zupełnie sam przejechał przez przejście dla pieszych na dużym skrzyżowaniu. W oddali było natomiast widać nadciągający tramwaj, który jechał właśnie w tym kierunku, w jakim poruszało się dziecko. Resztę można zobaczyć poniżej – to nie jest nagranie dla osób o słabych nerwach:

ZOBACZ TAKŻE: LEKARZE PRZERAŻENI – WŁAŚNIE TO ZNALEŹLI W BRZUCHU PACJENTA. MĘŻCZYZNA ZGŁOSIŁ SIĘ DO NICH Z NIEZNOŚNYM BÓLEM ŻOŁĄDKA. NIE ZGADNIECIE CO ZROBIŁ! W SIECI OPUBLIKOWANO PORAŻAJĄCE ZDJĘCIA. WIADOMO JAK DO TEGO DOSZŁO [FOTO]

Mężczyzna złapał dziecko dosłownie w ostatniej chwili. Co na to internauci?

Jak widać na powyższym nagraniu, pomoc nadeszła dosłownie w ostatniej możliwej chwili. Nie jest jednak do końca jasne, czy malucha ostatecznie złapał jego opiekun, czy po prostu świadek całego zajścia.

W mocnym tonie wypowiadają się natomiast internauci. Ich zdaniem, taka sytuacja wcale nie powinna mieć miejsca. Niewiele bowiem brakowało, aby doszło do wielkiej tragedii z udziałem malucha.

źródło: YouTube – STOPCHAM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.