Legendarny astrolog Nostradamus przewidział koniec rodziny królewskiej? Kiedy nastąpi?

Nostradamus

Legendarny astrolog Nostradamus w jednej ze swoich przepowiedni przewidział koniec rodziny królewskiej? W jego pismach znajduje się m.in. zapis o zmieniających się mocarstwach i królestwie, które już więcej nie urośnie. Zwolennicy francuskiego astrologa twierdzą, że teraz oliwy do ognia dolał wywiad księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle.

Francuski astrolog

Nostradamus był francuskim aptekarzem, astrologiem oraz autorem proroctw, które nie raz miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Przewidział on m.in. wybuch II wojny światowej oraz wielki pożar w Londynie w 1666 roku.

Zobacz także: Przerażająca wizja przyszłości według Nostradamusa – co nas czeka w 2021 roku?

Tym razem jego zwolennicy twierdzą, że w swoich zapisach przewidział koniec rodziny królewskiej. Nie da się ukryć, że po ostatnim wywiadzie, którego dla Oprah Winfrey udzielili Meghan Markle i Harry, w mediach zawrzało. Wielu ludzi zaczęło dostrzegać, że Nostradamus już dawno przewidział, iż w Wielkiej Brytanii nastąpią wielkie zmiany, przez które książę Karol nigdy nie będzie miał okazji, aby zasiąść na tronie.

Legendarny astrolog Nostradamus przewidział koniec rodziny królewskiej?

Rodzina królewska po wywiadzie Harry’ego i Meghan ponownie jest na świeczniku mediów z całego świata. Żona księcia Harry’ego zdradziła w nim, że była ofiarą rasizmu oraz że zastanawiała się nawet nad odebraniem sobie życia.

Wywiad jest szeroko komentowany przez media, a w sieci nie brakuje zwolenników proroctw. Jedni z nich twierdzą, że pisma znanego proroka zawierają wpis o końcu monarchy w Wielkiej Brytanii. W pismach „Centure 8 Quatrain 97” można znaleźć zapis, który nawiązuje właśnie do śmierci Elżbiety II, po której nastąpi koniec rodziny królewskiej, a książę Karol nie doczeka się momentu, aby zasiąść na tronie:

Pod koniec wojny zmieniają się wielkie mocarstwa. Nad brzegiem rodzi się troje pięknych dzieci. Ruina dla nich, gdy będą dorośli. Zmiana królestwa kraju sprawi, że zobaczycie, jak przestaje rosnąć.

W powyższym tekście troje dzieci to książę William, Harry oraz księżniczka Beatrycze. Co więcej, William przyszedł na świat siedem dni po zakończeniu wojny o Falklandy:

To przepowiada końca brytyjskiej monarchii i początek brytyjskiej republiki, która nastąpi bardzo szybko.

Nie wszyscy jednak dostrzegają w przepowiedniach Nostradamusa prawdę. Sceptycy uważają, że jego zapisy są niejasne. Nie można wierzyć, że to właśnie w nich jest zapisany koniec rodziny królewskiej. Co więcej, nie brakuje opinii, że pisma Nostradamusa są błędnie tłumaczone i zbyt twórczo interpretowane.

Źródło: O2.pl, Instagram