Kurtka Najmana wylicytowana za ogromne pieniądze! Kupił ją jego rywal!

Kurtka Najmana wylicytowana za

Kurtka Najmana wylicytowana została za ogromne pieniądze, a szczęśliwym nabywcą został rywal pięściarza, o którym ostatnio było głośno w mediach. To właśnie za jego sprawą niebieska, puchowa kurtka Marcina Najmana stała się tak popularna! O jakiej kwocie mowa? Zobaczcie!

Marcin Najman jest bez wątpienia jednym z najbardziej kontrowersyjnych zawodników MMA i celebrytów w naszym kraju. Po ostatniej walce ponownie w mediach huczy na jego temat, jak i po sytuacji, kiedy do pojedynku nie doszło. Chyba każdy, kto śledzi jego poczynania, wie, dlaczego niebieska, puchowa kurtka pięściarza znalazła się na licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przypomnijmy, że Marcin Najman jakiś czas temu poróżnił się w sieci z dziennikarzem Krzysztofem Stanowskim i to dzięki niemu kurtka pięściarza zyskała tak ogromną popularność. Najman ze Stanowskim umówił się na sparing bokserski przed budynkiem Rakowa Częstochowa. Choć pięściarz dotrzymał słowa i czekał w umówionym miejscu, to dziennikarz się nie zjawił. Zdjęcia czekającego Najman, który miał na sobie ową niebieską kurtkę obiegły sieć, a on postanowił ten rozgłos wykorzystać w szczytnym celu. Co więcej, to właśnie Krzysztof Stanowski jest zwycięzcą licytacji!

Zobaczcie również: Kurtka z materiału piętnaście razy mocniejszego od stali

Kurtka Najmana wylicytowana za ogromne pieniądze!

Kurtka Marcina Najmana stała się już jego znakiem rozpoznawczym, a pięściarz postanowił wystawić ją na aukcję 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co więcej, jego aukcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, jednak szczęśliwym nabywcom niebieskiej, słynnej „puchówki” został Krzysztof Stanowski.
Dziennikarz z pomocą internautów uzbierał kwotę, która była potrzebna do zakończenia licytacji. Tym samym słynna, niebieska kurtka Marcina Najmana została wylicytowana za ponad 20 tys. zł!

Nieco wcześniej dziennikarz na swoim profilu jasno dał do zrozumienia, że podczas Finału WOŚP jest chętny zakończyć tę dramę przed kamerami. Najman zaoferował się, że sam dostarczy zwycięzcy słynną kurtkę. Jednak jest jedno „ale” – Stanowski chce, by do przekazania doszło w stolicy!

Myślę, że można podczas WOŚP w szczytnym celu przed kamerami zakończyć tę dramę. (byle przekazanie było w Warszawie).

Dodajmy również, że aukcja kurtki Marcina Najmana przebiła już teraz koszulkę z finału Ligii Mistrzów Roberta Lewandowskiego!

Źródło: Instagram, Twitter, Allegro.pl.