Zdjęcia kobiety i niepokojące wpisy na Twitterze Marka Suskiego – ofiara skandalu zabrała głos!

Zdjęcia kobiet i niepokojące

Szokujące posty na Twitterze Marka Suskiego! Dziś na oficjalnym profilu polityka pojawiły się zdjęcia półnagiej kobiety i niepokojące wpisy. Głos w sprawie zabrała Ewa Szarzyńska, która widnieje na odważnych fotografiach. Twierdzi, że nie zrobiła zdjęć i nie była w ich posiadaniu. 

Odważne zdjęcia Ewy Szarzyńskiej na Twitterze Marka Suskiego!

Niepokojące wpisy oraz zdjęcia półnagiej kobiety pojawiły się dziś na oficjalnym profilu Marka Suskiego. Wynikało z nich, że polityk jest molestowany przez Ewę Szarzyńską. To właśnie jej zdjęcia pojawił się na profilu polityka. Sprawa ta wzbudziła ogromne kontrowersje, a w sieci rozpętała się burza. Około godziny 13 dziwne wpisy zniknęły. Wyglądały one następująco:

Zdjęcia kobiet i niepokojące

Zdjęcia kobiet i niepokojące

Głos w sprawie zabrała Ewa Szarzyńska, której półnagie zdjęcia wyciekły do sieci. Kobieta twierdzi, że nie była w ich posiadaniu i nie zrobiła ich. Sprawę zgłosiła na policję.

Nie rozumiem tylko, skąd się wzięły te zdjęcia, skoro ja nie byłam w posiadaniu tych zdjęć. Nie miałam ich ani w telefonie, ani na żadnym nośniku – powiedziała Ewa Szarzyńska w rozmowie z Onetem.

Natomiast rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Anita Czerwińska poinformowała za pośrednictwem Twittera, że doszło do włamania na konto polityka.

ZOBACZ TAKŻE: KRYSTYNA PAWŁOWICZ UDERZA W WOŚP I JUTRKA OWSIAKA! JEJ SŁOWA WYWOŁAŁY BURZĘ!

Marek Suski odniósł się do powyższych wpisów twierdząc, że jego konto zostało przejęte przez hakerów. Dodał, że zmieniono także hasła, przez co nie polityk nie może zalogować się na swój profil.

Nie dość, że się włamali, to jeszcze zmienili kody dostępu, więc nie mogę tam z powrotem wejść. Rzecznik prasowy wyda komunikat, a ja zgłaszam sprawę, bo muszę odzyskać konto – powiedział Marek Suski w rozmowie z Interią.

Obie strony potwierdziły, że doszło do ataku hakerskiego. Sprawę wyjaśniają powołane w sprawie służby.

źródło: twitter.com, rmf24.pl, onet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.