Kurdej-Szatan w białoruskiej telewizji! Znów padły mocne słowa [WIDEO]

kurdej-szatan w białoruskiej telewizji

Kurdej-Szatan w białoruskiej telewizji! W ostatnich tygodniach w Polsce, bardzo dużo mówiło się o wypowiedzi popularnej celebrytki, która odnosiła się do sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Teraz jej komentarz zaprezentowano w telewizji na Białorusi. Oczywiście nie przeszło to bez echa w polskich mediach społecznościowych, gdzie na aktorkę znów wylała się fala krytyki. Co takiego pokazano w białoruskiej telewizji? Fragment materiału zobaczycie w dalszej części tekstu.

Kurdej-Szatan w białoruskiej telewizji! Znów padły mocne słowa [WIDEO]

Nadal nie milkną echa głośnej sprawy, jaką był komentarz Barbary Kurdej-Szatan dotyczący sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Wszystko dla aktorki wiązało się z dużymi konsekwencjami. Celebrytka w rezultacie skończyła współpracę z Telewizją Polską, a jak podaje portal Radia Zet – Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej.

To jednak nie koniec, a o Barbarze Kurdej-Szatan znów jest niebywale głośno. Wszystko przez materiał, jaki wyemitowała białoruska telewizja. Była w nim mowa właśnie o polskiej aktorce i jej mocnych słowach, w jakich wypowiadała się o napiętej sytuacji na granicy. Wszystko na Twitterze zaprezentował Witold Tumanowicz, który nie szczędził bardzo mocnych słów:

ZOBACZ TAKŻE: „CZŁOWIEK KOSMITA” NIE PRZESTAJE ZASKAKIWAĆ. MIANOWICIE – ZDECYDOWAŁ SIĘ NA KOLEJNĄ MODYFIKACJĘ CIAŁA. CO WYMYŚLIŁ TYM RAZEM? NIEKTÓRZY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI I ZNIESMACZENI… [WIDEO]

Internauci znów dali upust swoim emocjom – w sieci nie brakuje dosadnych komentarzy

Portal Radia ZET przytacza kilka uszczypliwych komentarzy, jakie powędrowały w stronę aktorki. Internauci znów dali upust swoim emocjom. W białoruskiej telewizji powiedziano natomiast, że „Polska artystka nazwała Strażników Granicznych maszynami bez serca”.

Jak widać, nie pomogło nawet oświadczenie celebrytki, która starała się wyjaśnić swoje zachowanie i nieco je usprawiedliwić. Przy okazji przeprosiła urażone osoby, jednak jak widać – Internauci nadal nie dają za wygraną.

źródło: Twitter, Radio ZET

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.