Co dzieje się po śmierci? Ta teoria może okazać się prawdziwa

Co dzieje się po śmierci

Zapewne wielu z was zastanawiało się, co tak naprawdę dzieje się po śmierci. Nie da się ukryć, że zjawiska nieznane i trudno wytłumaczalne budzą dodatkową ciekawość. Niektórzy tłumaczą sobie przyszłość religią, niektórzy nie mają zdania, a jeszcze inni… wierzą w teorię kwantową.

Co dzieje się po śmierci?

W sieci znajdziemy mnóstwo informacji związanych ze śmiercią oraz tym, co dzieje się później. Wiele osób, które doświadczyło śmierci klinicznej postanowiło zabrać głos i opowiedzieć, jak jest „po drugiej stronie”. W ostatnim czasie dość popularna stała się teoria kwantowa, która rzekomo wyjaśnia, co dzieje się po śmierci.

Wielkimi krokami zbliża się dzień Wszystkich Świętych, a więc wyjątkowy czas, kiedy zaduma, wspomnienia zmarłych i myśli o śmierci są niemalże nieuchronne. W związku z tym przytoczymy słowa znanej tiktokerki, która wierzy w życie po śmierci. Joli.artist za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedziała, co czeka każdego z nas w przyszłości.

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCE NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI – DUCH ZAATAKOWAŁ DZIECKO?! [WIDEO]

Teoria kwantowa

Tiktokerka funkcjonująca w sieci pod pseudonimem Joli.artist opowiedziała o teorii kwantowej, w którą mocno wierzy. Wynika z niej, że człowiek po śmierci tak naprawdę nie ginie. Odchodzi jedynie jego ciało, natomiast świadomość przenosi się do innej, alternatywnej rzeczywistości, gdzie układa sobie życie na nowo.

Jeśli teoria nieśmiertelności kwantowej jest prawdziwa, po prostu obudzimy się w równoległym Wszechświecie bez żadnych wspomnień o tym, że przetrwaliśmy apokaliptyczną katastrofę – powiedziała tiktokerka.

Joli.artis mówiąc o nieuchronnej śmierci wspomina również o efekcie Mandeli, polegającym na pamiętaniu pewnych wydarzeń inaczej, niż było w rzeczywistości. Według niej, może być to dowód na istnienie życia w innej rzeczywistości lub innych czasach. Kobieta podejrzewa także, że istnieć mogą również inne cywilizacje.

Tiktokerka swoimi filmami przyciąga do siebie miliony osób, które z zapartym tchem słuchają jej nagrań. Wielu z nich nie kryje przerażenie, ale znajdują się i tacy, którzy podzielają zdanie Joli.artis.

Co o tym myślicie?

 

źródło: TikTok, Popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.