„Kuchenne rewolucje”: Magda Gessler nie mogła uwierzyć w słowa restauratorki. „Tatuś to mój mężczyzna”! [WIDEO]

Kuchenne rewolucje

Najnowszy odcinek kulinarnego programu „Kuchenne rewolucje” wzbudził niemałe emocje. Magda Gessler wybrała się do Żyrardowa, gdzie odwiedziła 46-letnią Anetę, prowadzącą lokal o nazwie Cafe Filiżanka. Jak się okazało, zmian potrzebowało nie tylko menu, ale również sama właścicielka.

„Kuchenne rewolucje”

„Kuchenne rewolucje” to produkcja, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowanie i uznaniem wśród widzów. Jedna z najpopularniejszych restauratorek w naszym kraju – Magda Gessler, podróżuje po całej Polsce, aby pomagać właścicielom lokali gastronomicznych. Uczy ich nie tylko jak prowadzić biznes i jak gotować, ale niekiedy rozwiązuje ich problemy życia codziennego. Trzeba przyznać, że Magda to nie tylko królowa gastronomii, ale również świetnie zna się na ludziach. Doświadczona, charyzmatyczna i pełna pomysłów Magda swoimi szkoleniami i rewolucjami uratowała niejedną restaurację. Obecnie możemy śledzić losy bohaterów 23. sezonu „Kuchennych rewolucji”.

ZOBACZ TAKŻE: NAJSTARSZA MATKA W POLSCE URODZIŁA BLIŹNIAKI W WIEKU 60 LAT. JAK SOBIE RADZI?

Szokujące słowa właścicielki lokalu

W ostatnim odcinku 23. edycji „Kuchennych rewolucji”, Magda Gessler odwiedziła Żyrardów, a konkretnie 46-letnią Anetę. Właścicielkę lokalu o nazwie Cafe Filiżanka, w której serwowano typowe, polskie dania. Niestety restauracja, której właścicielka poświęciła 12 lat swojego życia nie prosperowała za dobrze.

Jak się później okazało, za brak sukcesu nie odpowiadało jedynie serwowane jedzenie, ale przede wszystkim sama właścicielka, która mimo swojej dojrzałości wciąż jest singielką. Z dalszej części odcinka dowiedzieliśmy się, że Aneta kocha jedynie swoich rodziców, a tatę uważa za swojego mężczyznę.

To jest mój mężczyzna. Kochałam i kocham tatusia. I szukam mężczyzny, który będzie podobny do taty – wyznała właścicielka lokalu.

Magda Gessler próbowała wyjaśnić Anecie, że związek jest w życiu bardzo ważną rzeczą, a partnera nie zawsze należy porównywać do własnego ojca. Wyznanie właścicielki lokalu zszokowało Magdę Gessler.

Fragment odcinka, w którym Magda przeprowadza poważną rozmowę z bohaterką odcinka możecie zobaczyć poniżej:

Co o tym myślicie?

 

źródło: instagram.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.