Gnijący palec w burgerze. Odrażające odkrycie, kobieta go żuła [FOTO]

gnijący palec w burgerze

Gnijący palec w burgerze. Odrażającego odkrycia dokonała kobieta, która niczego nieświadoma… przez moment żuła okropne znalezisko. Wszystko miało miejsce w Boliwii w Ameryce Południowej w restauracji typu fast-food. Gdyby tego było mało, kobieta – aby nie zostać posądzona o pomówienia – zamieściła w sieci zdjęcia odciętego palca, który znajdował się w jej jedzeniu. W drodze postępowania wyjaśniło się, dlaczego w kanapce znalazł się kawałek ludzkiego ciała. To także budzi bardzo mieszane uczucia…

Gnijący palec w burgerze. Odrażające odkrycie, kobieta przez jakiś go żuła [FOTO]

To może być jedno z najbardziej okropnych odkryć w jedzeniu. W sieci aż huczy po nagłośnieniu sytuacji, jaka pewną kobietę spotkała w Boliwii. Wszystko działo się w jednym z tamtejszych lokali, który oferuje jedzenie typu fast-food. Nic jednak nie wskazywało na to, że w burgerze zamówionym przez Estefany Benitez znajduje się coś tak odrażającego.

Mianowicie, kobieta biorąc kolejny kęs zamówionego burgera, nagle poczuła w buzi coś naprawdę dziwnego. Przez chwilę próbowała to przeżuć, jednak w końcu się poddała i wypluła na talerz jedzenie. Okazało się, że w jedzeniu znajdował się odcięty, gnijący już ludzki palec. Na potwierdzenie tej niebywałej historii, kobieta w sieci opublikowała zdjęcia jeszcze z restauracji. Widać na nich rzeczonego palca. Zrobiła to dlatego, aby nie zostać posądzona o pomówienia. Fotografie są jednak dość mocne, dlatego nie zdecydowaliśmy się ich publikować bez cenzury:

gnijący palec w burgerze

ZOBACZ TAKŻE: 23-LATKA MA TAKIE USTA! ZAPEWNIA, ŻE NADAL CHCE JE POWIĘKSZAĆ. CZY TO JESZCZE NORMALNE?! [FOTO]

Wiadomo skąd palec wziął się w burgerze. Zatrważające fakty

Jak wyjaśnili przedstawiciele Hot Burger w Boliwii, kanapki przyjeżdżają do lokalu już częściowo gotowe. To był pierwszy przypadek, kiedy klient dokonał w jedzeniu tak makabrycznego odkrycia.

palec w burgerze

Wpis kobiety bardzo szybko zyskał wielką popularność – dopiero wtedy za wyjaśnienia całej sprawy wzięły się władze lokalu. Na portalu 9gag.com czytamy, że rzecznik restauracji uznał całe zdarzenie za niefortunny incydent. Do tego przyznał, że palec należał do pracownika fabryki, która przygotowuje mięso do burgerów. Właśnie podczas wypadku w pracy, mężczyzna miał stracić kończynę.

Jak donoszą zagraniczne media, lokal postanowiono na jakiś czas zamknąć.

źródło: 9gag.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.