Krzysztof Jackowski o wojnie i… maturach! Ważna informacja dla uczniów!

Krzysztof Jackowski

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie przestaje dzielić się swoimi wizjami. W ostatnim czasie skupił się na panującej za naszą wschodnią granicą wojnie, a także opowiedział o zbliżających się maturach. Jak przebiegną egzaminy i czego mogą spodziewać się uczniowie?

Krzysztof Jackowski o wojnie

Jasnowidz z Człuchowa od lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków, którzy z zapartym tchem śledzą jego wypowiedzi. Słowa wizjonera wielokrotnie pokryły się z rzeczywistością, dlatego liczne grono odbiorców poważnie traktuje przepowiednie.

W ostatnim czasie Jackowski odniósł się do wydarzeń panujących na Ukrainie. Wyjawił, że maj może stać się przełomowym miesiącem dla trwającego na wschodzie konfliktu.

Wyraźnie to się skomplikuje w maju. Mam wrażenie – kto wie, czy też niepolski rząd, albo tylko polski rząd – ale będzie mowa o takiej alternatywnej grupie wojska. Na wszelki wypadek gdyby była taka konieczność, jakby ochotnicy, którzy mogliby brać udział w konflikcie. Będzie przynajmniej o tym mowa oficjalna. Może dojść do tego, że trzy lub cztery państwa, kto wie, czy nie będzie w tym Polski właśnie, przynajmniej zaczną mówić oficjalnie o gotowości przystąpienia do konfliktu – zapowiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE: KOREA PÓŁNOCNA ZNOWU GROZI UŻYCIEM BRONI ATOMOWEJ!

Ponadto wizjoner dosyć niepewnie wymienił w tym temacie dwa kraje – Wielką Brytanię oraz Polskę. Jackowski w swojej wizji ujrzał również premiera Polski, która zapowiada wprowadzenie pewnego stanu.

Mam wrażenie, że będzie ogłoszony jakiś stan. Kojarzy mi się nasz pan premier i będzie ogłoszony stan, nie wiem czego – gotowości? W trakcie tego stanu będą mogły stosowane być obowiązki, czyli obywatele będą mieli większe obowiązki, będą musieli wykonywać coś, co będzie brzmiało jak rozkaz, choć to nie będzie typowym rozkazem – powiedział Jackowski.

Matura 2022

Jackowski mówiąc o trwającej majówce zaznaczył, by zachować szczególną ostrożność i odpowiednio zabezpieczyć się przed włamaniem lub kradzieżą. Ponadto polecił, by nie trzymać w domu dużej ilości gotówki ani drogocennych przedmiotów.

W dalszej części odniósł się również do maturzystów, którzy już wkrótce zmierzą się z egzaminem dojrzałości. Okazuje się, że tegoroczne testy będą stosunkowo łatwe, a uczniowie zostaną łagodnie potraktowani.

W moim poczuciu matury będą, jak co roku, zaskakujące, ale po stresie okaże się, że zaskakująco łatwe. Nie będą one trudne. Być może nie będą trudne, bo czasy mamy trudne i może w ten sposób uczniowie będą trochę inaczej potraktowani – wyznała Jackowski w rozmowie z Super Expressem.

 

źródło: Super Express, YouTube Krzysztofa Jackowskiego, zdjęcie – screen YouTube Krzysztofa Jackowskiego

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.