Krzysztof Jackowski o ważnych wydarzeniach dla Polaków. To nastąpi na przełomie kwietnie i maja!

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski ponownie podzielił się swoimi wizjami i przemyśleniami. Skupił się na najbliższych wydarzeniach, które będą miały miejsce już na przełomie kwietnia i maja. Co nas czeka?

Krzysztof Jackowski zdradził swoją wizję

Jasnowidz z Człuchowa zabrał głos w związku ze zbliżającymi się wydarzeniami. Opowiedział o losach Polski i Polaków, którzy już na przełomie kwietnia i maja będą musieli zmierzyć się z paniką. Tak duże emocje mają wynikać z sytuacji, które wydarzą się za naszą wschodnią granicą. Ponadto Krzysztof Jackowski zaznaczył, że wielu Polaków zdecyduje się na opuszczenie naszego kraju, jednak nie będzie to konieczne.

Dodatkowo po raz kolejny podkreślił, że rząd może wprowadzić w naszym kraju pewne zmiany, o który dowiemy się po fakcie, kiedy wejdą już w życie.

Mówiłem, że nasz rząd się na coś zgodzi, a my się o tym dowiemy, jak wejdzie w życie. Ludzie mogą mieć pretensje, ale to nikogo już nie będzie obchodziło. Jeżeli Rosja nie dogada się z Ukrainą, a Ukraina z Rosją, to Rosja ma już ostatni czas na taką barbarzyńską samowolę na Ukrainie. Świat bierze pod uwagę, czuję mocno, konfrontację bardzo poważną. Jeśli do takiej by doszło, Rosja będzie w jeszcze gorszej sytuacji niż reszta świata – zapowiedział jasnowidz.

Obawy wzbudzają również słowa skupiające się na Francji, Niemczech i jeszcze jednym europejskim państwie, którego wizjoner nie wymienia. Kraje te mają wyraźnie sprzeciwiać się pewnym działaniom związanym z obecnie trwającymi wydarzeniami.

Trzy państwa w Europie, które się zaczną czemuś sprzeciwiać. Dwa poczułem, trzeciego nie poczułem: Niemcy i Francja. Zaczną się sprzeciwiać w stosunku do tego co się teraz dzieje. Nie umiem tego głębiej powiedzieć. […] Będą zastanawiały się, czy nie wycofać się z czegoś, o czym my jeszcze nie wiemy, a oni, jako rząd, wiedzą – zapowiedział Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE: ZNANY JASNOWIDZ ZAPOWIEDZIAŁ PRZYSZŁOŚĆ UKRAINIE. SZYKUJE SIĘ ATAK NUKLEARNY?

Krzysztof Jackowski najpopularniejszych jasnowidzem

Nie da się ukryć, że wizje przedstawiane przez jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego cieszą się ogromną popularnością, wzbudzają emocje i są uznawane za pewne. Wizjoner ma bowiem na swoim koncie mnóstwo sprawdzonych wizji oraz rozwiązanych zagadek kryminalnych. Warto bowiem wspomnieć, że Jackowski wielokrotnie współpracował ze służbami, pomagając w rozwikłaniu śledztw, szczególnie zaginięć.

 

źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, zdjęcie – screen YouTube Krzysztofa Jackowskiego

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.