Kot chroni dziecko przed wychyleniem się za balustradę! [WIDEO]

kot chroni dziecko

Kot chroni dziecko przed wychyleniem się za balustradę! W sieci pojawiło się niezwykłe nagranie, na którym widać troskę kota o malutkie dziecko, które mogło znaleźć się z niebezpieczeństwie. Cała akcja rozgrywała się na balkonie wysoko położonego mieszkania w kolumbijskim mieście Bucaramanga. I choć krąży powszechna opinia, że to psy są bardziej czułe i odpowiedzialne, oraz bardziej przywiązują się do człowieka – jedyne w swoim rodzaju wideo, które prezentujemy poniżej, pozwala odmienić tego typu stereotyp. Materiał prezentujemy w dalszej części tekstu.

Kot chroni dziecko przed wychyleniem się za balustradę – niezwykłe nagranie robi furorę w Internecie!

Spór pomiędzy osobami kochające koty a tymi preferującymi psy, trwa od dawien dawna. Przewrotnie można rzec, że żyją oni jak pies z kotem. Argumentem „psiarzy” zwykle jest to, że to właśnie psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, są opiekuńcze, przywiązują się do właściciela i w odróżnieniu od kotów – odwzajemniają uczucia. Tymczasem do kociaków przylgnęła łatka leniwych, kapryśnych zwierząt, z czym nie mogą pogodzić się ich właściciele.

W sieci pojawiło się jednak nagranie, które raz na zawsze powinno rozwiać wątpliwości co do tego, że koty „też mają uczucia”. Wszystko zarejestrowano w Kolumbii, a konkretniej w mieście Bucaramanga. Akcja rozgrywała się na balkonie, jednak na początek najlepiej samemu zobaczyć o czym konkretnie mowa:

ZOBACZ TAKŻE: CO DALEJ Z OBOSTRZENIAMI? WSZYSTKO JASNE – ODBYŁA SIĘ OFICJALNA KONFERENCJA PRASOWA MINISTRA ZDROWIA, NA KTÓREJ TEN ROZWIAŁ WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI. NIE WSZYSCY BĘDĄ ZACHWYCENI…

Kot robił co w jego mocy, aby dziecko było bezpieczne. Internauci zauważyli jednak pewien szczegół…

Na powyższym wideo widać, jak kot robi wszystko co w jego mocy, aby dziecku nie stała się krzywda. Wszystko natomiast nagrywała prawdopodobnie matka malucha. Tutaj jednak robi się mniej przyjemnie, a to za sprawą internautów. Wielu z nich bowiem zarzuciło kobiecie, że ta kosztem nagrania ciekawego filmiku naraziła na niebezpieczeństwo zarówno dziecko, jak i kota. Chodzi o balansowanie zwierzaka na krawędzi, oraz puszczanie dziecka bez żadnej asekuracji do barierek.

Jak się jednak okazało, na balkonie rozłożona jest siatka ochronna, czego z pewnością nie widać na pierwszy rzut oka. Wobec tego dziecku i kotu nie groził upadek z wysokości. A postawa kota, mimo tego, że dziecko było bezpieczne – jest godna odnotowania!

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.