89-latka uratowana przed kremacją – wszyscy myśleli, że nie żyje!

89-latka uratowana przed kremacją

89-latka uratowana przed kremacją! Nieprawdopodobna sytuacja miała miejsce w Resistencii – argentyńskim mieście, w którym o włos doszło do spalenia żywej kobiety. Seniorka skarżąca się na ból w klatce piersiowej trafiła do szpitala. Wkrótce odwiedziła ją córka, która otrzymała od lekarzy akt zgonu. Tuż przed włożeniem ciała do pieca zauważyła, że jej mama jednak żyje. Poznajcie szczegóły tej niebywałej historii!

89-latka uratowana przed kremacją

Do nieprawdopodobnej sytuacji doszło w Argentynie. 89-letnia kobieta skarżyła się na przeszywający ból w klatce piersiowej. W związku z problemami zdrowotnymi trafiła do prywatnego szpitala znajdującego się w mieście Resistencia. Seniorkę odwiedziła w placówce córka, jednak lekarze nie mieli dla niej dobrych wieści. Medycy oznajmili, że kobieta nie żyje.

Kobieta spotkała się z lekarzem, który zakomunikował jej, że 89-latka zmarła – brzmiał komunikat argentyńskiej policji.

Córka chorej kobiety otrzymała ze szpitala akt zgonu swojej matki. W dokumencie napisano, że 89-latka zmarła z powodu niewydolności krążeniowo-oddechowej. W związku ze śmiercią kobiety rozpoczęto przygotowania do pogrzebu. Zadecydowano o spaleniu ciała. Argentyńskie media informują, że podczas ostatniego pożegnania doszło do sytuacji, której nie spodziewał się nikt. Tuż przed samym włożeniem ciała do pieca, córka kobiety zauważyła, że jej matka żyje. Szybko poinformowała o swoim spostrzeżeniu, a ceremonię natychmiast przerwano.

 Chciałam tylko powiedzieć, że mama wciąż żyje – napisała w wiadomości do jednego z krewnych.

Rzeczywiście okazało się, że seniorka żyje. 89-latka została uratowana przed kremacją! Kobieta trafiła do szpitala, gdzie trafiła na oddział intensywnej terapii.

ZOBACZ TAKŻE: KURIOZALNE SCENY NA STADIONIE W AUSTRII! PRACOWNIK WPADŁ NA GENIALNY POMYSŁ!

Kobietę na szczęście uratowano przed spaleniem żywcem, a wszystko dzięki spostrzegawczości córki. Teraz sprawą zajmą się odpowiednie służby, które sprawdzą, kto winien jest tak przerażającej pomyłce.

źródło: polsatnews.pl, youtube.com, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.