PILNE: Usterka budowlana na Stadionie Narodowym! Polska nie zagra tam z Chile! Co się stało?

wyciekło nazwisko nowego trenera

PILNE: Usterka budowlana na Stadionie Narodowym! Polska nie zagram tam z Chile! Piorunujące informacje za pomocą Twittera przekazał dziennikarz Interii Sebastian Staszewski. Podczas rutynowej kontroli stanu obiektu odkryto poważną usterkę, która uniemożliwi rozegranie tam przez Polskę ostatniego meczu przed mundialem w Katarze. Co takiego wydarzyło się na Narodowym? Szczegóły poniżej!

PILNE: Usterka budowlana na Stadionie Narodowym! Polska nie zagram tam z Chile! Obiekt zamknięty, co się stało?!

Zaskakujące i piorunujące doniesienia obiegły właśnie media w całym kraju. O wszystkim jako pierwszy informował Sebastian Staszewski – dziennikarz Interii. Z jego informacji wynika, że Polska nie zagra z Chile na Stadionie Narodowym. To właśnie tam reprezentacja naszego kraju miała pożegnać się z kibicami tuż przed wylotem do Kataru. Spotkanie zaplanowano na środę 16 listopada tego roku. Miał to być zarazem ostatni sprawdzian drużyny Czesława Michniewicza przed wylotem na Mistrzostwa Świata. Na samym początku Sebastian Staszewski na Twitterze pisał:

W wyniku rutynowej inspekcji wykryto usterkę budowlaną, która uniemożliwi rozegranie sparingu.

ZOBACZ TAKŻE: 25-latka może od tego umrzeć, ale nie przestaje powiększać ust. Tak obecnie wygląda [FOTO]

Wiadomo o którą część stadionu chodzi – co zostało uszkodzone? Są pierwsze informacje gdzie mogą przenieść mecz, złe informacje dla kibiców

W kolejnym wpisie na Twitterze Sebastian Staszewski informował o tym, że chodzi o usterkę budowlaną związaną z iglicą Stadionu Narodowego. Na miejsce „pilnie ściągnięto projektanta i wykonawcę, którzy zarekomendowali zamknięcie obiektu„.

Wiele wskazuje na to, że spotkanie z Chile odbędzie się na stadionie Legii Warszawa. Problem jednak w tym, że jest on o wiele mniejszy od Narodowego, a większość biletów została już sprzedana. Czy wielu kibiców zostanie pozbawionych możliwości obejrzenia drużyny narodowej na żywo, mimo że już kupili bilety?

Trwa spotkanie sztaby kryzysowego związane z uszkodzeniem Stadionu Narodowego

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.