W szpitalach leżą statyści? Znane osoby miażdżą Edytę Górniak w sieci!

W szpitalach leżą statyści

Kilka dni temu Edyta Górniak odniosła się do panującej pandemii koronawirusa, twierdząc, że to wszystko brednie, a w szpitalach leżą statyści. Nie da się ukryć, że jej słowa odbiły się szerokim echem w mediach, a kolejne osoby odnoszą się do jej szokującej teorii! Zobaczcie!

Edyta Górniak zasiliła grono koronasceptyków i tym samym dołączyła do osób, które nie wierzą w pandemię. Nie da się ukryć, że największymi koronasceptykami są Viola Kołakowska i Tomasz Karolak, którzy nie raz wypowiadali się w tej sprawie, szokując swoim słowami. Tym razem to Edyta Górniak jasno wyraziła swoje zdanie na ten temat.

Diva polskiej sceny muzycznej powiedziała, iż za pandemią stoi Bill Gates, który nie ma dobrych zamiarów wobec ludzkości. Dodała, że najlepszym sposobem na chorobę jest oregano oraz witamina D, a w szpitalach leżą statyści podłączeni do respiratorów:

Siedzi sobie paru gdzieś tam. Jakby tutaj skłócić ludzi? Najlepiej, jak odwrócą się ku sobie. Życie, aborcja w Polsce. W Ameryce naciśnijmy guzik rasizm”. […] Są na świecie czerwone i czarne mrówki. Jak się da te mrówki do słoika, one wędrują swoimi ścieżkami. Jak potrząśnie ktoś tym słojem, te mrówki zaczynają się zabijać- czytamy na portalu Do Rzeczy

Na słowa piosenkarki licznie odpowiedziały znane osoby, w tym Magda Gessler oraz jeden z posłów PiS. Zobaczcie!

W szpitalach leżą statyści? Znane osoby miażdżą Edytę Górniak w sieci!

Edycie Górniak postanowił odpowiedzieć poseł PiS Jerzy Polaczek. Jego wpis odbił się szerokim echem w sieci, a on sam poznał na własnej skórze, co znaczy, przejść zakażenie:

Dziękuję Edycie Górniak za docenienie roli statystów w „spektaklu” chorzy na COVID-19. Są wśród nas nie tylko statyści, ale wręcz aktorzy, które odgrywają sceny ataków duszenia się, niemożności zaczerpnięcia powietrza czy sceny śmierci i pakowania do worków. Zapraszamy Panią!

Magda Gessler również w krótkim wpisie zmiażdżyła artystkę, a na jej komentarz nie została obojętna sama Edyta Górniak.

Fałszujesz koleżanko. […] Szanować ludzkie życie i persona el medyczny !!! Pani Edyta !!! Zalec M spacer po szpitalach .. przez cały dzień bez maseczki na oddziałach covid – napisała Gessler (pisownia oryginalna)

Poćwiczę zatem. Uwielbiam Twoje kotlety. Są mega- odpisała jej Edyta Górniak.

Na wypowiedź Górniak zareagował również były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz. Jego również dotknęło stwierdzenie, że w szpitalach leżą statyści. Okazuje się, że on sam zmaga się z zakażeniem i jak zaznaczył w swoim wpisie, nie życzy Edycie, aby była „statystką” w szpitalu:

Pozdrawiam serdecznie ze szpitala Panią Edytę Górniak – „Statysta” Don Gisu Ps. Nie życzę Pani, żeby musiała Pani zweryfikować swoje zdanie jako „statystka”. Nie jest to przyjemne i niestety nie wszyscy „statyści” wychodzą na własnych nogach ze szpitala…

Pozdrawiam serdecznie ze szpitala Panią Edytę Górniak
– „Statysta” Don Gisu

Ps. Nie życzę Pani, żeby musiała Pani…

Opublikowany przez Marka Posobkiewicza Wtorek, 10 listopada 2020

Zobaczcie również: Szczepionka na COVID-19 – w Rosji zaszczepieni medycy zakażeni koronawirusem

W szpitalach leżą statyści źródło: Twitter, Instagram, Polsat News, Onet.pl