Kolejna wpadka na Instagramie papieża Franciszka! Z jego konta polubiono kontrowersyjne zdjęcie!

Kolejna wpadka na Instagramie

Kolejna wpadka na Instagramie Papieża Franciszka nie uszła uwadze internautów. Po raz kolejny pod zdjęciem kuso ubranej modelki pojawiło się polubienie z oficjalnego profilu papieża Franciszka. Osoba, która zarządza jego kontem w mediach społecznościowych, będzie się musiała po raz kolejny spowiadać, a może nawet poniesie srogie konsekwencje! Zobaczcie!

Kolejna wpadka na Instagramie papieża Franciszka ponownie odbiła się szerokim echem w mediach. W dzisiejszych czasach mnóstwo osób prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy śledzić swoich idoli, jak i podglądać życia wielu osób, które same chętnie zamieszczają tam zdjęcia i nagrania. W sieci i na portalach społecznościowych nie brakuje również zdjęć modelek, które nie zakrywają zbyt dużo swojego ciała.

W październiku obecnego roku w mediach wybuchnął skandal po tym, jak okazało się, że papież Franciszek polubił zdjęcie kuso ubranej modelki Natalii Garibotto.

Zobaczcie: Papież Franciszek zszokował wiernych „lajkując” zdjęcie skąpo ubranej modelki. Komentarz 27-latki bezbłędny!

Oczywiście od razu musimy zaznaczyć, że papież ma ludzi od prowadzenia swojego profilu w mediach społecznościowych. Po raz kolejny osoba zarządzająca kontem papieża Franciszka popełniła błąd, który szybko odbił się szerokim echem w sieci! Zobaczcie, zdjęcie modelki, które dostało „lajka” od głowy Watykanu!

Kolejna wpadka na Instagramie papieża Franciszka!

Nie da się ukryć, że osoba, która ma dostęp do oficjalnego profilu na Instagramie papieża Franciszka, musi nieco bardziej uważać. Tym razem „lajk” otrzymała modelka erotyczna Margot Foxx. Na zdjęciu zaprezentowała swoje wdzięki w obcisłym kostiumie. Poprzednim razem z profilu papieża polubiono zdjęcie równie kuso ubranej modelki. Kto w takim razie stoi za tymi wybrykami?

Katolicka Agencja Informacyjna zaznaczyła, że profile papieża Franciszka są kontrolowane przez zespół pracowników i w tej sprawie zostało już wszczęte dochodzenie. Jak również zaznaczył Rzecznik Watykanu, wyklucza on, że za polubienie powyższego zdjęcia odpowiedzialna jest osoba związana ze Stolicą Apostolską. Niemniej jednak to już drugi raz w okresie niespełna dwóch miesięcy. Bez wątpienia modelki, które otrzymały polubienia z konta papieża Franciszka, mogą czuć się wyróżnione. Nie da się ukryć, że to właśnie dzięki temu jest na ich temat głośno w mediach!

Źródło: Instagram, Twitter, O2.pl.