Papież Franciszek zszokował wiernych „lajkując” zdjęcie skąpo ubranej modelki. Komentarz 27-latki bezbłędny!

Papież Franciszek zszokował wiernych

Papież Franciszek zszokował wiernych, kiedy okazało się, że polubił zdjęcie skąpo ubranej, brazylijskiej modelki. Głowa Kościoła Katolickiego nie od dziś prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, a zdjęcie, które zostało polubione, obiegło media! Zobaczcie, jak do tego odniosła się kobieta!

W dzisiejszych czasach mnóstwo osób ma swoje konta w mediach społecznościowych. Politycy, aktorzy, księża, czy nawet członkowie rodzin królewskich prowadzą swoje profile na różnych portalach w sieci. Nie od dziś wiadomo, że również papież Franciszek idzie z duchem czasu. Głowa Kościoła Katolickiego prowadzi swój profil na jednym z portali społecznościowych. Co więcej, ma on dosyć liberalne poglądy i cały czas stara się, jak może, aby ocieplić wizerunek Kościoła Katolickiego. Kiedy cztery lata temu papież zdecydował się założyć profil na Instagramie, niemal na całym świecie zrobiło się o tym głośno i nie raz był chwalony przez publicystów za nowoczesne podejście. Okazuje się, że nawet w sieci trzeba mieć się na baczności, bo czujni internauci wychwycą wszystko, a jak wiadomo w Internecie nic nie ginie.

Papież Franciszek zszokował wiernych!

Teraz ponownie zrobiło się głośno w mediach na temat konta na Instagramie papieża Franciszka. Okazuje się, że  polubił on zdjęcie skąpo ubranej modelki w stroju uczennicy. Mowa o Natalii Garibotto, która na fotografii odsłoniła sporo ciała. Jej profil obserwuje ponad 2 miliony internautów, a teraz osoba zarządzająca kontem papieża Franciszka na Instagramie polubiła jedno z jej zdjęć.

Skąpo ubrana modelka ma się czym chwalić!

27-latka od razu zobaczyła polubienie od osoby zarządzającej kontem papieża na Instagramie. Dowodem na to są screeny, które pojawiły się na innym z portali, jak i sama dziewczyna poinformowała o tym swoich obserwatorów. W opisie zażartowała, że przynajmniej pójdzie do nieba:

Przynajmniej pójdę do nieba – napisała na Twitterze.

Na Instagramie 27-latki pojawiły się również zdjęcia i zrzut ekranu z polubieniem od papieża. Modelka, wykorzystując rozgłos, zaprosiła papieża również na swoją stronę internetową z pikantnymi fotkami. Niemniej, jednak, kiedy ta informacja obiegła media i zrobiło się o niej naprawdę głośno, polubienie zniknęło.

Zobaczcie również: Najgorsze pomniki Jana Pawła II – będziecie w szoku! [GALERIA ZDJĘĆ]

Źródło: Instagram, Twitter, Wprost.pl